
Each bar represents one imported season and team record in the selected phase. Missing values are shown as —.
| Season | Team | Games | Points |
|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Kanonýři Kladno modří | 3 | 0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Livesport Superliga základní část | FBC ČLT Česká Lípa | 5 | 1 | 26,13 | 3 | 6.9 |
| 2026/2027 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FBC Lovolipské Srdce Česká Lípa | 4 | 3 | 173,90 | 14 | 4.8 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 2. kolo | FBC Česká Lípa | 3 | 2 | 120,00 | 8 | 4.0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 3 | 3 | 192,63 | 18 | 5.6 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 8 | 7 | 414,09 | 37 | 5.4 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | Kanonýři Kladno | 22 | 15 | 803,50 | 80 | 6.0 |
| 2025/2026 | PH a SČ přebor mužů skupina B | Kanonýři Kladno B | 2 | 1 | 36,00 | 1 | 1.0 |
| 2025/2026 | PH a SČ soutěž mužů skupina C | Kanonýři Kladno C | 4 | 3 | 108,00 | 13 | 4.3 |
| 2025/2026 | 3. liga juniorů - skupina 3 A | Kanonýři Kladno černí | 2 | 2 | 71,50 | 9 | 4.5 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,00 | 7 | 7.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 29,03 | 10 | 20.7 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů play-off o vítěze 1. ligy | Kanonýři Kladno | 3 | 3 | 125,50 | 14 | 6.7 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 6 | 6 | 332,12 | 31 | 5.6 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 8 | 8 | 431,81 | 37 | 5.1 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | Kanonýři Kladno | 20 | 14 | 821,29 | 62 | 4.5 |
| 2024/2025 | 1. liga dorostenců play-off | Kanonýři Kladno | 2 | 1 | 30,00 | 6 | 9.0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 2 | 1 | 60,00 | 9 | 9.0 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 6 | 3 | 144,34 | 15 | 6.2 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | Kanonýři Kladno | 18 | 5 | 300,85 | 29 | 5.8 |
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců play-off | Kanonýři Kladno | 3 | 2 | 52,70 | 11 | 9.4 |
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců skupina A | Kanonýři Kladno | 5 | 3 | 135,00 | 28 | 9.3 |
| 2023/2024 | 3. liga dorostenců - skupina 3 B | Kanonýři Kladno černí | 3 | 3 | 108,00 | 9 | 3.0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | 1. liga dorostenců play-off | Kanonýři Kladno | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | 1. liga dorostenců skupina A | Kanonýři Kladno | 8 | 4 | 180,00 | 16 | 4.0 |
| 2022/2023 | Liga starších žáků - skupina 3 | Kanonýři Kladno modří | 30 | 29 | 739,33 | 86 | 3.0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 3. liga dorostenců - skupina 3 A | Kanonýři Kladno bílí | 7 | 6 | 161,00 | 31 | 6.9 |
| 2021/2022 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno modří | 6 | 3 | 56,65 | 11 | 5.0 |
| 2021/2022 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno bílí | 22 | 13 | 275,00 | 31 | 2.9 |
| 2021/2022 | Přebor starších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno černí | 19 | 18 | 420,00 | 38 | 2.2 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | G | A | Points | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Liga mladších žáků - skupina 3 | Kanonýři Kladno modří | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | G | A | Points | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno bílí | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | G | A | Points | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Liga elévů 3+1 - skupina 3 A | Kanonýři Kladno jezdci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | Shutouts | Minutes | Goals conceded | Goals against average |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Liga elévů 3+1 - skupina 3 A | Kanonýři Kladno střelci | 18 | 15 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2018/2019 | Liga elévů 3+1 - skupina 3 A | Kanonýři Kladno jezdci | 6 | 6 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Season | Competition / phase | Team | GP | G | A | Points | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Liga elévů 3+1 - skupina 3 A | Kanonýři Kladno stíhači | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |