brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán | 4 | 0 |
| 2019/2020 | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 12 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 6 | 2 | 120,00 | 2 | 1.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | 1. SC NATIOS Vítkovice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů play-off o titul | 1. SC NATIOS Vítkovice | 14 | 3 | 113,63 | 10 | 5.3 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | 1. SC NATIOS Vítkovice | 5 | 3 | 178,82 | 6 | 2.0 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů CE liga | 1. SC NATIOS Vítkovice | 22 | 11 | 582,03 | 40 | 4.1 |
| 2025/2026 | 3. liga juniorů - skupina 7 | 1. SC NATIOS Vítkovice B | 1 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | 1. liga dorostenců play-off | TJ Slovan Havířov | 2 | 1 | 15,00 | 5 | 15.0 |
| 2024/2025 | 1. liga dorostenců skupina B | TJ Slovan Havířov | 21 | 14 | 603,58 | 83 | 6.2 |
| 2024/2025 | 2. liga juniorů - skupina 7 B | FAT PIPE TJ Slovan Havířov | 15 | 7 | 315,00 | 21 | 3.0 |
| 2024/2025 | 3. liga dorostenců - skupina 7 B | TJ Slovan Havířov B | 3 | 3 | 108,00 | 10 | 3.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců play-off | TJ Slovan Havířov | 2 | 1 | 39,58 | 8 | 9.1 |
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců skupina D | TJ Slovan Havířov | 17 | 9 | 375,00 | 52 | 6.2 |
| 2023/2024 | 2. liga juniorů - skupina 7 B | FAT PIPE TJ Slovan Havířov | 12 | 8 | 345,00 | 52 | 6.8 |
| 2023/2024 | Moravskoslezská liga dorostenců | TJ Slovan Havířov B | 6 | 6 | 216,00 | 24 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | 1. liga dorostenců skupina D | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 4 | 1 | 15,00 | 1 | 3.0 |
| 2022/2023 | 2. liga dorostenců - skupina 7 B | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 2 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| 2022/2023 | Moravskoslezská liga starších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 13 | 395,49 | 14 | 1.3 |
| 2022/2023 | Moravskoslezský přebor starších žáků skupina B | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 8 | 7 | 228,00 | 16 | 2.5 |
| 2022/2023 | MČR žáků 2023 1. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 1 | 30,00 | 2 | 2.0 |
| 2022/2023 | MČR žáků 2023 3. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 1 | 30,00 | 2 | 2.0 |
| 2022/2023 | MČR žáků 2023 4. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 1 | 30,00 | 2 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Moravskoslezská liga starších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 17 | 458,54 | 38 | 3.0 |
| 2021/2022 | Moravskoslezský přebor starších žáků skupina B | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 9 | 7 | 233,63 | 28 | 4.3 |
| 2021/2022 | MČR žáků 2022 1. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 2 | 60,00 | 6 | 3.0 |
| 2021/2022 | MČR žáků 2022 5. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 2 | 60,00 | 6 | 3.0 |
| 2021/2022 | MČR žáků 2022 4. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 2 | 60,00 | 6 | 3.0 |
| 2021/2022 | MČR žáků 2022 3. kolo | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 5 | 2 | 60,00 | 6 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Moravskoslezská liga mladších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2020/2021 | Moravskoslezská liga mladších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán | 8 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Moravskoslezská liga mladších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 | Moravskoslezská liga mladších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Moravskoslezská liga mladších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | Moravskoslezská liga mladších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 20 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Moravskoslezská liga elévů | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | Moravskoslezská liga elévů | 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Moravskoslezská liga elévů | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Moravskoslezská liga elévů | 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Moravskoslezská liga elévů | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | Moravskoslezská liga přípravek | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | Moravskoslezská liga přípravek | 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |