
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | TROOPERS C | 20 | 30 |
| 2026/2027 | TROOPERS C | 2 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Regionální liga mužů - skupina 6 | TROOPERS C | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Divize skupina D | TROOPERS B U23 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 6 | TROOPERS C | 20 | 21 | 9 | 30 | 6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Jihomoravská liga mužů | TROOPERS C | 19 | 23 | 10 | 33 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Jihomoravská liga mužů | TROOPERS C | 16 | 14 | 0 | 14 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Jihomoravská liga mužů | TROOPERS MAH Košér C | 17 | 5 | 1 | 6 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | 1. liga mužů baráž 1M | TROOPERS | 4 | 2 | 118,10 | 10 | 5.1 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů play-down | TROOPERS | 7 | 3 | 161,27 | 17 | 6.3 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů základní část | TROOPERS | 6 | 2 | 120,00 | 9 | 4.5 |
| 2022/2023 | Regionální liga mužů - skupina 6 | TROOPERS B | 2 | 1 | 45,00 | 7 | 7.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | Bulldogs Brno | 13 | 3 | 147,20 | 15 | 6.1 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Bulldogs Brno | 2 | 1 | 58,53 | 6 | 6.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | 1. liga mužů základní část | Bulldogs Brno | 4 | 3 | 180,00 | 10 | 3.3 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Bulldogs Brno | 2 | 1 | 62,87 | 2 | 1.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga mužů play-off | Bulldogs Brno | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | 1. liga mužů základní část | Bulldogs Brno | 23 | 14 | 845,45 | 69 | 4.9 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Bulldogs Brno | 2 | 1 | 35,00 | 6 | 10.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Tipsport Superliga baráž TS | Bulldogs Brno | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2018/2019 | Tipsport Superliga play-down | Bulldogs Brno | 11 | 3 | 167,78 | 9 | 3.2 |
| 2018/2019 | Tipsport Superliga základní část | Bulldogs Brno | 18 | 9 | 449,78 | 59 | 7.9 |
| 2018/2019 | Národní liga play-off východ | TROOPERS Orel Telnice | 4 | 3 | 177,92 | 10 | 3.4 |
| 2018/2019 | Národní liga skupina východ | TROOPERS Orel Telnice | 10 | 9 | 540,00 | 42 | 4.7 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 2. kolo | Bulldogs Brno | 2 | 1 | 61,48 | 8 | 7.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Tipsport Superliga play-down | itelligence Bulldogs Brno | 7 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2017/2018 | Tipsport Superliga základní část | itelligence Bulldogs Brno | 11 | 4 | 161,05 | 16 | 6.0 |
| 2017/2018 | Národní liga play-off východ | FK Orel Telnice | 3 | 1 | 63,88 | 8 | 7.5 |
| 2017/2018 | Národní liga skupina východ | FK Orel Telnice | 13 | 11 | 665,00 | 61 | 5.5 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | Bulldogs Brno | 3 | 2 | 119,00 | 5 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Tipsport Superliga základní část | itelligence Bulldogs Brno | 5 | 1 | 57,98 | 7 | 7.2 |
| 2016/2017 | Divize skupina D | Bulldogs Brno B | 8 | 8 | 479,33 | 56 | 7.0 |
| 2016/2017 | G2 liga juniorů play-off | itelligence Bulldogs Brno | 5 | 5 | 300,32 | 27 | 5.4 |
| 2016/2017 | G2 liga juniorů základní část | itelligence Bulldogs Brno | 22 | 20 | 1 091,03 | 125 | 6.9 |
| 2016/2017 | 3. liga juniorů - skupina 6 | Bulldogs Brno B | 1 | 1 | 36,00 | 4 | 4.3 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 8. kolo | Bulldogs Brno | 4 | 2 | 101,97 | 9 | 5.3 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | Bulldogs Brno | 4 | 2 | 101,97 | 9 | 5.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Divize skupina D | Bulldogs Brno B | 14 | 14 | 838,00 | 69 | 4.9 |
| 2015/2016 | 2. liga juniorů play-up | itelligence Bulldogs Brno | 2 | 2 | 90,00 | 9 | 4.5 |
| 2015/2016 | 2. liga juniorů skupina D | itelligence Bulldogs Brno | 18 | 11 | 480,00 | 30 | 2.8 |
| 2015/2016 | 3. liga juniorů - skupina 6 | Bulldogs Brno B | 2 | 2 | 90,00 | 6 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | G2 liga juniorů play-down | itelligence Bulldogs Brno | 6 | 5 | 291,77 | 24 | 4.9 |
| 2014/2015 | G2 liga juniorů základní část | itelligence Bulldogs Brno | 7 | 2 | 80,00 | 4 | 3.0 |
| 2014/2015 | 1. liga dorostenců skupina D | itelligence Bulldogs Brno | 16 | 10 | 373,00 | 26 | 3.1 |
| 2014/2015 | 3. liga juniorů - skupina 6 | Bulldogs Brno B | 6 | 5 | 225,00 | 7 | 1.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | G2 liga juniorů základní část | itelligence Bulldogs Brno | 3 | 1 | 30,60 | 2 | 3.9 |
| 2013/2014 | 1. liga dorostenců play-off | itelligence Bulldogs Brno | 2 | 2 | 87,83 | 11 | 5.6 |
| 2013/2014 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina B | itelligence Bulldogs Brno | 3 | 3 | 126,00 | 11 | 3.9 |
| 2013/2014 | 1. liga dorostenců divize IV | itelligence Bulldogs Brno | 20 | 14 | 551,82 | 50 | 4.1 |
| 2013/2014 | 3. liga juniorů - divize VI | Bulldogs Brno B | 2 | 2 | 63,00 | 7 | 4.3 |
| 2013/2014 | Jihomoravská liga dorostenců | Bulldogs Brno B | 4 | 2 | 78,00 | 6 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Jihomoravská liga starších žáků | itelligence Bulldogs Brno | 1 | 4 | 2 | 6 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců play-off | itelligence Bulldogs Brno | 2 | 1 | 22,30 | 5 | 10.1 |
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina B | itelligence Bulldogs Brno | 3 | 1 | 15,00 | 0 | 0.0 |
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců divize IV | itelligence Bulldogs Brno | 12 | 8 | 196,70 | 23 | 5.3 |
| 2012/2013 | Jihomoravská liga starších žáků | itelligence Bulldogs Brno | 18 | 10 | 360,00 | 18 | 1.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | MČR žáků finálový turnaj - play-off | Bulldogs Brno | 1 | 1 | 30,00 | 10 | 10.0 |
| 2011/2012 | MČR žáků finálový turnaj - skupiny | Bulldogs Brno | 3 | 1 | 30,00 | 4 | 4.0 |
| 2011/2012 | MČR žáků 1. kolo - oblast Morava - play-off | Bulldogs Brno | 3 | 2 | 0,00 | 3 | 0.0 |
| 2011/2012 | MČR žáků 1. kolo - oblast Morava - skupiny | Bulldogs Brno | 2 | 1 | 0,00 | 3 | 0.0 |
| 2011/2012 | Jihomoravská liga starších žáků | Bulldogs Brno | 20 | 14 | 504,00 | 18 | 1.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Jihomoravská liga mladších žáků | SC Hattrick Brno FbŠ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 | Jihomoravská liga mladších žáků | Bulldogs Brno | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Jihomoravská liga starších žáků | Bulldogs Brno B | 2 | 2 | 66,00 | 9 | 4.5 |