
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AC Sparta Praha Florbal | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 2 | 1 | 35,25 | 4 | 6.8 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 10 | 2 | 85,35 | 13 | 9.1 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 10 | 7 | 381,57 | 29 | 4.6 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 11 | 606,70 | 52 | 5.1 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | AC Sparta Praha | 3 | 2 | 120,00 | 5 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Livesport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 5 | 5 | 281,59 | 30 | 6.4 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 24 | 1 404,08 | 125 | 5.3 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | AC Sparta Praha | 2 | 2 | 119,95 | 9 | 4.5 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 57,00 | 2 | 2.1 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 53,00 | 10 | 11.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 4 | 4 | 218,64 | 15 | 4.1 |
| 2022/2023 | Livesport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 25 | 18 | 1 045,11 | 80 | 4.6 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | AC Sparta Praha | 5 | 5 | 289,93 | 15 | 3.1 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | AC Sparta Praha | 5 | 5 | 289,93 | 15 | 3.1 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | AC Sparta Praha | 5 | 5 | 289,93 | 15 | 3.1 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | AC Sparta Praha | 5 | 5 | 289,93 | 15 | 3.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Livesport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 12 | 12 | 742,87 | 51 | 4.1 |
| 2021/2022 | Livesport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 24 | 1 417,43 | 106 | 4.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | AC Sparta Praha | 7 | 6 | 357,40 | 27 | 4.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | AC Sparta Praha | 7 | 6 | 357,40 | 27 | 4.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | AC Sparta Praha | 7 | 6 | 357,40 | 27 | 4.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | AC Sparta Praha | 7 | 6 | 357,40 | 27 | 4.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | AC Sparta Praha | 7 | 6 | 357,40 | 27 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 10 | 10 | 617,64 | 54 | 5.2 |
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 25 | 1 479,63 | 125 | 5.1 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | AC Sparta Praha | 3 | 2 | 125,00 | 7 | 3.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Superliga florbalu play-off | ACEMA Sparta Praha | 2 | 2 | 117,75 | 8 | 4.1 |
| 2019/2020 | Superliga florbalu základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 26 | 1 566,66 | 115 | 4.4 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 60,00 | 9 | 9.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Tipsport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 9 | 9 | 552,08 | 36 | 3.9 |
| 2018/2019 | Tipsport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 25 | 1 456,71 | 87 | 3.6 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 2. kolo | AC Sparta Praha | 3 | 2 | 119,98 | 14 | 7.0 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 7. kolo | AC Sparta Praha | 3 | 2 | 119,98 | 14 | 7.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Tipsport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 9 | 9 | 569,08 | 35 | 3.7 |
| 2017/2018 | Tipsport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 26 | 24 | 1 443,70 | 109 | 4.5 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | AC Sparta Praha | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 7. kolo | AC Sparta Praha | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Tipsport Superliga play-down | ACEMA Sparta Praha | 5 | 5 | 300,00 | 23 | 4.6 |
| 2016/2017 | Tipsport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 21 | 17 | 940,41 | 81 | 5.2 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | AC Sparta Praha | 2 | 2 | 120,65 | 7 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Tipsport Superliga play-off | ACEMA Sparta Praha | 6 | 5 | 294,27 | 30 | 6.1 |
| 2015/2016 | Tipsport Superliga základní část | ACEMA Sparta Praha | 22 | 14 | 795,39 | 71 | 5.4 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | AC Sparta Praha | 3 | 1 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | AutoCont extraliga play-off | AC Sparta Praha | 4 | 4 | 237,62 | 20 | 5.1 |
| 2014/2015 | AutoCont extraliga základní část | AC Sparta Praha | 21 | 16 | 824,87 | 74 | 5.4 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 5. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | AutoCont extraliga play-off | AC Sparta Praha Florbal | 4 | 2 | 46,39 | 7 | 9.1 |
| 2013/2014 | AutoCont extraliga základní část | AC Sparta Praha Florbal | 22 | 14 | 732,77 | 57 | 4.7 |
| 2013/2014 | Pohár České pojišťovny 2013 6. kolo | AC Sparta Praha | 3 | 3 | 181,08 | 18 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AutoCont extraliga základní část | AC Sparta Praha Florbal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AutoCont extraliga baráž | AC Sparta Praha Florbal | 3 | 3 | 127,15 | 6 | 2.8 |
| 2012/2013 | AutoCont extraliga play-down | AC Sparta Praha Florbal | 8 | 6 | 337,58 | 19 | 3.4 |
| 2012/2013 | AutoCont extraliga základní část | AC Sparta Praha Florbal | 16 | 12 | 628,19 | 51 | 4.9 |
| 2012/2013 | Pohár České pojišťovny 2012 5. kolo | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 40,00 | 4 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Fortuna extraliga play-down | x3m team SSK Future | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2011/2012 | Fortuna extraliga základní část | x3m team SSK Future | 8 | 5 | 253,85 | 32 | 7.6 |
| 2011/2012 | 2. liga mužů divize II | Powerbar SSK Future B | 2 | 2 | 95,34 | 5 | 3.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Fortuna extraliga play-down | FBC Kladno | 5 | 4 | 159,84 | 18 | 6.8 |
| 2010/2011 | Fortuna extraliga základní část | FBC Kladno | 20 | 16 | 885,42 | 66 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | Fortuna extraliga play-off | x3m team SSK Future | 4 | 2 | 58,31 | 11 | 11.3 |
| 2009/2010 | Fortuna extraliga | x3m team SSK Future | 21 | 10 | 489,41 | 39 | 4.8 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 7. kolo | SSK Future | 3 | 3 | 97,80 | 6 | 2.8 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 4. kolo | SSK Future | 3 | 3 | 97,80 | 6 | 2.8 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 6. kolo | SSK Future | 3 | 3 | 97,80 | 6 | 2.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | Fortuna extraliga play-off | x3m team SSK Future | 6 | 2 | 31,40 | 6 | 11.5 |
| 2008/2009 | Fortuna extraliga | x3m team SSK Future | 8 | 3 | 178,75 | 10 | 3.4 |
| 2008/2009 | 1. liga mužů | TJ Sokol Královské Vinohrady | 13 | 9 | 500,00 | 28 | 3.4 |
| 2008/2009 | Pohár ČFbU 2008 5. kolo | TJ Sokol Královské Vinohrady | 1 | 1 | 60,00 | 8 | 6.0 |