
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2018/2019 | OpenCamps Tatran Střešovice | 1 | 1 |
| 2019/2020 | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Livesport Superliga základní část | HDT.cz Florbal Vary Bohemians | 3 | 2 | 114,69 | 10 | 5.2 |
| 2026/2027 | 1. liga mužů základní část | ASK Orka Stará Boleslav | 4 | 3 | 176,90 | 11 | 3.7 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 2. kolo | Florbal Vary | 3 | 2 | 120,00 | 5 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | HDT.cz Florbal Vary Bohemians | 10 | 3 | 165,04 | 14 | 5.1 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | HDT.cz Florbal Vary Bohemians | 26 | 15 | 822,15 | 68 | 5.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Vary | 2 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Florbal Vary | 1 | 1 | 60,00 | 7 | 7.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | Florbal Vary | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | Florbal Vary | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | Florbal Vary | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga baráž LSL | Florbal Vary | 5 | 5 | 295,52 | 19 | 3.9 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-down | Florbal Vary | 10 | 10 | 611,88 | 32 | 3.1 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | Florbal Vary | 26 | 24 | 1 364,66 | 148 | 6.5 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Vary | 3 | 3 | 128,33 | 11 | 5.1 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Florbal Vary | 1 | 1 | 39,18 | 4 | 6.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Livesport Superliga play-down | FB Hurrican Karlovy Vary | 5 | 5 | 297,50 | 15 | 3.0 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | ESA logistika Tatran Střešovice | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | FB Hurrican Karlovy Vary | 15 | 11 | 658,21 | 72 | 6.6 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | PSN Tatran Střešovice | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | FB Hurrican Karlovy Vary | 3 | 3 | 180,00 | 12 | 4.0 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů CE liga | PSN Tatran Střešovice | 5 | 3 | 184,70 | 9 | 2.9 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Tatran Střešovice | 1 | 1 | 32,95 | 6 | 10.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga play-off | Tatran Střešovice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | Livesport Superliga základní část | Tatran Střešovice | 8 | 2 | 44,85 | 6 | 8.0 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů play-off o titul | PSN Tatran Střešovice | 7 | 7 | 421,45 | 21 | 3.0 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | PSN Tatran Střešovice | 5 | 3 | 177,03 | 7 | 2.4 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů CE liga | PSN Tatran Střešovice | 20 | 15 | 800,01 | 42 | 3.2 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 178,03 | 14 | 4.7 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 178,03 | 14 | 4.7 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 178,03 | 14 | 4.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů play-off o titul | PSN Tatran Střešovice | 9 | 3 | 180,00 | 8 | 2.7 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | PSN Tatran Střešovice | 3 | 2 | 84,00 | 9 | 6.4 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů CE liga | PSN Tatran Střešovice | 11 | 5 | 299,17 | 17 | 3.4 |
| 2021/2022 | 1. liga dorostenců play-off | Tatran Střešovice | 6 | 2 | 92,05 | 7 | 3.4 |
| 2021/2022 | 1. liga dorostenců skupina C | Tatran Střešovice | 12 | 6 | 270,00 | 23 | 3.8 |
| 2021/2022 | 2. liga juniorů - skupina 3 | XPS Network Tatran Střešovice B | 9 | 5 | 225,00 | 16 | 3.2 |
| 2021/2022 | 3. liga juniorů - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice C | 4 | 3 | 108,00 | 5 | 1.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | PSN Tatran Střešovice | 1 | 1 | 28,77 | 0 | 0.0 |
| 2020/2021 | 1. liga dorostenců skupina C | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 86,81 | 8 | 4.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 3. liga dorostenců - skupina 3 B | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 2 | 4 | 6 | 0 |
| 2019/2020 | Přebor starších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 3 | 2 | 5 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga dorostenců skupina A | Tatran Střešovice | 4 | 2 | 90,00 | 9 | 4.5 |
| 2019/2020 | 2. liga dorostenců - skupina 3 B | Tatran Střešovice B | 2 | 2 | 46,15 | 1 | 1.0 |
| 2019/2020 | 3. liga dorostenců - skupina 3 B | OpenCamps Tatran Střešovice | 1 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| 2019/2020 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Tatran OC Šestka Střešovice | 15 | 7 | 156,00 | 7 | 1.2 |
| 2019/2020 | Přebor starších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 3 | 72,00 | 4 | 1.3 |
| 2019/2020 | Přebor starších žáků - skupina 3 A | XPS Network Tatran Střešovice | 6 | 5 | 60,00 | 11 | 4.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců skupina B | Tatran Střešovice | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | 3. liga dorostenců - skupina 3 B | OpenCamps Tatran Střešovice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | 2. liga dorostenců - skupina 3 B | zucastnise.cz Tatran Střešovice | 1 | 1 | 45,00 | 8 | 8.0 |
| 2018/2019 | 3. liga dorostenců - skupina 3 B | OpenCamps Tatran Střešovice | 1 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| 2018/2019 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Tatran Střešovice | 9 | 5 | 116,00 | 10 | 2.2 |
| 2018/2019 | Liga starších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 3 | 78,00 | 10 | 3.3 |
| 2018/2019 | Liga starších žáků - skupina 3 A | zucastnise.cz Tatran Střešovice | 24 | 18 | 402,50 | 56 | 3.6 |
| 2018/2019 | Liga starších žáků - skupina 3 A | XPS Network Tatran Střešovice | 3 | 3 | 0,00 | 7 | 0.0 |
| 2018/2019 | MČR žáků 2019 1. kolo | Tatran Střešovice | 5 | 2 | 35,91 | 2 | 1.7 |
| 2018/2019 | MČR žáků 2019 3. kolo | Tatran Střešovice | 5 | 2 | 35,91 | 2 | 1.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | XPS Network Tatran Střešovice | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Tatran Střešovice | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | zucastnise.cz Tatran Střešovice | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Liga starších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 6 | 6 | 156,00 | 20 | 3.3 |
| 2017/2018 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2017/2018 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | XPS Network Tatran Střešovice | 9 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Tatran Střešovice | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | zucastnise.cz Tatran Střešovice | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Liga starších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 3 | 70,00 | 13 | 5.6 |
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | zucastnise.cz Tatran Střešovice | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Tatran Střešovice | 9 | 3 | 60,00 | 0 | 0.0 |
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | OpenCamps Tatran Střešovice | 3 | 3 | 60,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga elévů - skupina 3 A | Tatran Střešovice Black | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | Liga elévů 3+1 - skupina 3 A | Tatran Střešovice by OpenCamps | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Tatran Střešovice Black | 6 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Liga mladších žáků 3+1 - skupina 3 A | Tatran Střešovice by OpenCamps | 9 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Liga elévů - skupina 3 A | Tatran Střešovice Red | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Liga elévů - skupina 3 A | Tatran Střešovice Black | 8 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Liga elévů 3+1 - skupina 3 A | Tatran Střešovice by OpenCamps | 15 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Soutěž elévů - skupina 3 A | Tatran Střešovice Black | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | Soutěž elévů - skupina 3 A | Tatran Střešovice Red | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | Soutěž elévů 3+1 - skupina 3 A | Tatran Střešovice by OpenCamps | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Soutěž elévů - skupina 3 A | Tatran Střešovice Black | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |