
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Předvýběr.CZ Florbal MB | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Liga veteránů play-off | Předvýběr.CZ Florbal MB | 5 | 5 | 150,00 | 18 | 3.6 |
| 2025/2026 | Liga veteránů - skupina 2 A | Předvýběr.CZ Florbal MB | 8 | 8 | 287,00 | 34 | 4.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Liga veteránů - skupina 2 A | Předvýběr.CZ Florbal MB | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Liga veteránů play-off | Předvýběr.CZ Florbal MB | 5 | 5 | 156,90 | 10 | 1.9 |
| 2024/2025 | Liga veteránů - skupina 2 A | Předvýběr.CZ Florbal MB | 6 | 5 | 180,00 | 21 | 4.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Liga veteránů play-off | Florbalová akademie MB | 3 | 3 | 108,00 | 9 | 3.0 |
| 2018/2019 | Liga veteránů - skupina 2 Skupina A | Florbalová akademie MB | 1 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Liga veteránů play-off | Florbalová akademie MB | 4 | 4 | 120,75 | 9 | 2.7 |
| 2017/2018 | Liga veteránů - skupina 2 | Florbalová akademie MB | 4 | 4 | 144,00 | 11 | 2.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Tipsport Superliga play-off | Technology Florbal MB | 11 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Tipsport Superliga základní část | Technology Florbal MB | 18 | 9 | 544,45 | 34 | 3.7 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 9. kolo | Florbal MB | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | Florbal MB | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 7. kolo | Florbal MB | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 8. kolo | Florbal MB | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | CHAMPIONS CUP 2015 1. kolo | Technology Florbal MB | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | CHAMPIONS CUP 2015 2. kolo | Technology Florbal MB | 1 | 1 | 60,00 | 1 | 1.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | AutoCont extraliga play-off | FbŠ Bohemians | 6 | 6 | 356,60 | 29 | 4.9 |
| 2014/2015 | AutoCont extraliga základní část | FbŠ Bohemians | 12 | 9 | 510,88 | 50 | 5.9 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 6. kolo | FbŠ Bohemians | 2 | 2 | 80,00 | 8 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AutoCont extraliga play-off | BILLY BOY Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AutoCont extraliga play-off | BILLY BOY Mladá Boleslav | 10 | 1 | 9,69 | 0 | 0.0 |
| 2012/2013 | AutoCont extraliga základní část | BILLY BOY Mladá Boleslav | 21 | 9 | 512,30 | 44 | 5.2 |
| 2012/2013 | Pohár České pojišťovny 2012 6. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 2 | 1 | 60,00 | 10 | 7.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Fortuna extraliga play-off | BILLY BOY Mladá Boleslav | 4 | 3 | 167,73 | 14 | 5.0 |
| 2011/2012 | Fortuna extraliga základní část | BILLY BOY Mladá Boleslav | 20 | 14 | 848,61 | 72 | 5.1 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 6. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Fortuna extraliga play-off | BILLY BOY Mladá Boleslav | 3 | 3 | 180,00 | 16 | 5.3 |
| 2010/2011 | Fortuna extraliga základní část | BILLY BOY Mladá Boleslav | 22 | 15 | 873,10 | 75 | 5.2 |
| 2010/2011 | 3. liga mužů - divize III divize A | BILLY BOY Mladá Boleslav B | 1 | 1 | 45,00 | 3 | 3.0 |
| 2010/2011 | Pohár ČFbU 2010 5. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 2 | 1 | 60,50 | 6 | 4.5 |
| 2010/2011 | Pohár ČFbU 2010 6. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 2 | 1 | 60,50 | 6 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | Fortuna extraliga play-off | BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav | 8 | 8 | 478,90 | 50 | 6.3 |
| 2009/2010 | Fortuna extraliga | BILLY BOY FBK Sokol Ml. Boleslav | 21 | 19 | 1 125,60 | 76 | 4.1 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 6. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 3 | 2 | 123,90 | 11 | 4.0 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 4. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 3 | 2 | 123,90 | 11 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | Fortuna extraliga play-off | FBK Sokol Mladá Boleslav | 7 | 7 | 431,40 | 39 | 5.4 |
| 2008/2009 | Fortuna extraliga | FBK Sokol Mladá Boleslav | 20 | 14 | 772,45 | 50 | 3.9 |
| 2008/2009 | Pohár ČFbU 2008 6. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 2 | 2 | 89,70 | 9 | 4.5 |