
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Florbal Ústí | 2 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 5 | 3 | 179,11 | 22 | 7.4 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 2 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 25 | 7 | 322,33 | 25 | 4.7 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 2 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 1 | 1.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 56,20 | 6 | 6.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 7 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 25 | 4 | 205,92 | 32 | 9.3 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 3 | 1 | 60,67 | 5 | 4.9 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 7 | 7.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 8 | 8.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 57,32 | 9 | 9.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 10 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 23 | 7 | 323,60 | 36 | 6.7 |
| 2023/2024 | 1. liga mužů baráž 1M | FAT PIPE Start98 | 2 | 2 | 83,03 | 11 | 7.9 |
| 2023/2024 | 1. liga mužů play-down | FAT PIPE Start98 | 2 | 2 | 120,00 | 9 | 4.5 |
| 2023/2024 | 1. liga mužů základní část | FAT PIPE Start98 | 8 | 8 | 465,32 | 39 | 5.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 3 | 1 | 40,00 | 4 | 6.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | 1. liga mužů play-off | Florbal Ústí | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů základní část | Florbal Ústí | 17 | 5 | 306,54 | 16 | 3.1 |
| 2022/2023 | Divize skupina A | Florbal Ústí B | 4 | 4 | 240,00 | 21 | 5.3 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Florbal Ústí | 5 | 4 | 240,00 | 24 | 6.0 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Ústí | 5 | 4 | 240,00 | 24 | 6.0 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Florbal Ústí | 5 | 4 | 240,00 | 24 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 1. liga mužů play-off | Florbal Ústí | 7 | 1 | 13,22 | 1 | 4.5 |
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | Florbal Ústí | 20 | 6 | 280,63 | 18 | 3.8 |
| 2021/2022 | Divize skupina A | Florbal Ústí B | 1 | 1 | 65,00 | 9 | 8.3 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Florbal Ústí | 4 | 2 | 120,00 | 12 | 6.0 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | Florbal Ústí | 6 | 6 | 334,98 | 33 | 5.9 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Ústí | 2 | 1 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 2 | 1 | 20,00 | 5 | 15.0 |
| 2020/2021 | 1. liga mužů základní část | Florbal Ústí | 5 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| 2020/2021 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Florbal Ústí | 3 | 3 | 180,00 | 9 | 3.0 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Ústí | 3 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga mužů play-off | Florbal Ústí | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | 1. liga mužů základní část | Florbal Ústí | 7 | 5 | 268,62 | 21 | 4.7 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Florbal Ústí | 1 | 1 | 60,00 | 1 | 1.0 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Florbal Ústí | 5 | 3 | 180,08 | 13 | 4.3 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů KB liga | Florbal Ústí | 17 | 9 | 538,00 | 39 | 4.3 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Ústí | 1 | 1 | 20,00 | 2 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o 3. místo | Florbal Ústí | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců skupina A | Florbal Ústí | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o 3. místo | Florbal Ústí | 2 | 2 | 120,00 | 9 | 4.5 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o titul | Florbal Ústí | 4 | 4 | 226,68 | 24 | 6.4 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina A | Florbal Ústí | 15 | 7 | 422,00 | 47 | 6.7 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina D | Florbal Ústí | 7 | 5 | 281,07 | 33 | 7.0 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců play-off | Florbal Ústí | 2 | 2 | 90,00 | 10 | 5.0 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců skupina A | Florbal Ústí | 11 | 4 | 180,00 | 10 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina A | Florbal Ústí | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | KB liga juniorů play-off B | Florbal Ústí | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů play-off A | Florbal Ústí | 5 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina A | Florbal Ústí | 18 | 9 | 460,00 | 46 | 6.0 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina C | Florbal Ústí | 5 | 5 | 208,00 | 24 | 6.9 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců play-off | Florbal Ústí | 4 | 4 | 183,72 | 9 | 2.2 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina E | Florbal Ústí | 3 | 3 | 135,00 | 5 | 1.7 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců skupina A | Florbal Ústí | 17 | 12 | 540,00 | 29 | 2.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Liga starších žáků skupina 2 | Florbal Ústí | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců play-off | Florbal Ústí | 4 | 1 | 45,00 | 6 | 6.0 |
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina E | Florbal Ústí | 3 | 1 | 44,00 | 7 | 7.2 |
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců skupina A | Florbal Ústí | 17 | 9 | 369,00 | 24 | 2.9 |
| 2016/2017 | Liga starších žáků skupina 2 | Florbal Ústí | 39 | 31 | 589,00 | 51 | 2.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 2 A | Florbal Ústí | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | 1. liga dorostenců skupina A | Florbal Ústí | 9 | 5 | 225,00 | 17 | 3.4 |
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 2 A | Florbal Ústí | 30 | 20 | 373,23 | 19 | 1.5 |
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 2 A | Florbal Ústí B | 3 | 2 | 36,68 | 4 | 3.3 |
| 2015/2016 | MČR žáků 2016 1. kolo | Florbal Ústí | 5 | 1 | 30,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Liga mladších žáků - skupina 2 Divize | Florbal Ústí | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | Přebor mladších žáků - skupina 2 divize | Florbal Ústí Štírci | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Liga mladších žáků - divize II Divize | Florbal Ústí Žraloci | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 | Liga mladších žáků - divize II Divize | Florbal Ústí Gladiators | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 | Přebor mladších žáků - divize II divize | Florbal Ústí Štírci | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Liga mladších žáků - divize II Divize | Florbal Ústí Žraloci | 37 | 34 | 674,00 | 0 | 0.0 |
| 2013/2014 | Přebor mladších žáků - divize II divize | Florbal Ústí Štírci | 29 | 29 | 580,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Liga elévů - divize II Divize | USK Slávie Ústí nad Labem | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Liga mladších žáků - divize II Divize | USK Slávie Ústí nad Labem 01 | 3 | 3 | 60,00 | 0 | 0.0 |
| 2012/2013 | Liga elévů - divize II Divize | USK Slávie Ústí nad Labem | 6 | 6 | 108,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Liga elévů - divize II | USK Slávie Ústí nad Labem | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Liga elévů - divize II | USK Slávie Ústí nad Labem | 1 | 1 | 18,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Liga elévů - divize II divize A | USK Slávie Ústí nad Labem | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 | Liga přípravek - divize II divize A | USK Slávie Ústí nad Labem | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Liga přípravek - divize II divize A | USK Slávie Ústí nad Labem | 8 | 8 | 112,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | Liga přípravek - divize II divize A | USK Slávie Ústí nad Labem | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |