brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Torpedo Havířov B | 2 | 1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Liga veteránů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 2 | 2 | 72,00 | 8 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Liga veteránů play-off | Torpedo Havířov B | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Liga veteránů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 14 | 14 | 494,76 | 60 | 4.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Liga veteránů play-off | Torpedo Havířov B | 4 | 4 | 115,58 | 15 | 3.9 |
| 2024/2025 | Liga veteránů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 13 | 13 | 466,00 | 44 | 3.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Liga veteránů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Liga veteránů play-off | Torpedo Havířov B | 5 | 2 | 60,00 | 10 | 5.0 |
| 2023/2024 | Liga veteránů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 8 | 8 | 288,00 | 30 | 3.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Moravskoslezská třída mužů | Torpedo Havířov B - Šumbark | 4 | 4 | 1 | 5 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Liga veteránů play-off | Torpedo Havířov B | 3 | 3 | 88,73 | 12 | 4.1 |
| 2022/2023 | Liga veteránů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 14 | 14 | 468,00 | 40 | 3.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | Torpedo Havířov | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Moravskoslezský přebor mužů | Torpedo Havířov B | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Moravskoslezská liga mužů | Florbal Exelsior Havířov B | 3 | 2 | 3 | 5 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga mužů základní část | Florbal Exelsior Havířov | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Moravskoslezská liga mužů | Florbal Exelsior Havířov B | 16 | 18 | 13 | 31 | 4 |
| 2018/2019 | Liga veteránů - skupina 7 | Florbal Torpedo Havířov | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Tipsport Superliga baráž TS | Florbal PEGRES Havířov | 4 | 4 | 234,26 | 27 | 6.9 |
| 2017/2018 | 1. liga mužů play-off | Florbal PEGRES Havířov | 12 | 12 | 718,45 | 50 | 4.2 |
| 2017/2018 | 1. liga mužů základní část | Florbal PEGRES Havířov | 26 | 20 | 1 069,24 | 88 | 4.9 |
| 2017/2018 | Liga veteránů - skupina 7 | Florbal Torpedo Havířov | 2 | 2 | 72,00 | 13 | 6.5 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 4. kolo | Torpedo Havířov | 1 | 1 | 38,00 | 4 | 6.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | 1. liga mužů play-off | Florbal PEGRES Havířov | 8 | 8 | 432,15 | 42 | 5.8 |
| 2016/2017 | 1. liga mužů základní část | Florbal PEGRES Havířov | 24 | 15 | 797,80 | 73 | 5.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Národní liga play-off východ | Florbal Torpedo Havířov | 10 | 10 | 561,53 | 23 | 2.5 |
| 2015/2016 | Národní liga skupina východ | Florbal Torpedo Havířov | 2 | 2 | 120,23 | 9 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | 1. liga mužů základní část | FBŠ Hattrick Brno | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | 1. liga mužů play-off | FBŠ Hattrick Brno | 3 | 2 | 120,00 | 11 | 5.5 |
| 2014/2015 | 1. liga mužů základní část | FBŠ Hattrick Brno | 16 | 11 | 504,88 | 51 | 6.1 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 6. kolo | FBŠ Hattrick Brno | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | AutoCont extraliga baráž | FBŠ Hattrick Brno | 4 | 4 | 242,00 | 28 | 6.9 |
| 2013/2014 | 1. liga mužů play-off | FBŠ Hattrick Brno | 12 | 12 | 711,75 | 61 | 5.1 |
| 2013/2014 | 1. liga mužů | FBŠ Hattrick Brno | 22 | 13 | 765,86 | 56 | 4.4 |
| 2013/2014 | Pohár České pojišťovny 2013 4. kolo | FBŠ Hattrick Brno | 2 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga mužů play-off | FBŠ Hattrick Brno | 4 | 4 | 240,00 | 24 | 6.0 |
| 2012/2013 | 1. liga mužů | FBŠ Hattrick Brno | 20 | 18 | 1 060,48 | 77 | 4.4 |
| 2012/2013 | 3. liga mužů - divize VI | FBŠ Hattrick Brno B | 2 | 2 | 90,00 | 8 | 4.0 |
| 2012/2013 | Pohár České pojišťovny 2012 5. kolo | FBŠ Hattrick Brno | 1 | 1 | 70,00 | 4 | 2.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Fortuna extraliga play-off | Torpedo Havířov | 4 | 2 | 71,69 | 9 | 7.5 |
| 2011/2012 | Fortuna extraliga základní část | Torpedo Havířov | 17 | 8 | 372,53 | 43 | 6.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 1. liga mužů play-off | Torpedo Havířov | 10 | 6 | 365,90 | 20 | 3.3 |
| 2010/2011 | 1. liga mužů | Torpedo Havířov | 20 | 15 | 913,20 | 49 | 3.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | 3. liga mužů - divize VII | Torpedo Havířov B | 5 | 3 | 1 | 4 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | Fortuna extraliga baráž | Torpedo Havířov | 5 | 4 | 239,70 | 18 | 4.5 |
| 2009/2010 | Fortuna extraliga play-down | Torpedo Havířov | 5 | 3 | 146,70 | 7 | 2.9 |
| 2009/2010 | Fortuna extraliga | Torpedo Havířov | 14 | 10 | 523,05 | 51 | 5.9 |
| 2009/2010 | 3. liga mužů - divize VII | Torpedo Havířov B | 1 | 1 | 45,00 | 5 | 5.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | 3. liga mužů - divize VII | Torpedo Pegres Havířov B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | Fortuna extraliga play-down | Torpedo Pegres Havířov | 3 | 3 | 154,30 | 14 | 5.4 |
| 2008/2009 | Fortuna extraliga | Torpedo Pegres Havířov | 21 | 18 | 750,15 | 60 | 4.8 |
| 2008/2009 | 3. liga mužů - divize VII | Torpedo Pegres Havířov B | 9 | 9 | 405,00 | 65 | 7.2 |