
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | FBC Medvědi Severu Česká Lípa | 2 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Liga veteránů - skupina 2 A | FBC Medvědi Severu Česká Lípa | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Liga veteránů - skupina 2 A | FBC Medvědi Severu Česká Lípa | 2 | 2 | 72,00 | 4 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 0,18 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 13 | 7 | 354,51 | 17 | 2.9 |
| 2023/2024 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 14 | 8 | 482,28 | 26 | 3.2 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga baráž LSL | Kanonýři Kladno | 5 | 5 | 307,04 | 28 | 5.5 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 15 | 15 | 877,59 | 73 | 5.0 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 6 | 6 | 353,15 | 23 | 3.9 |
| 2022/2023 | Liberecká liga mužů | Vlci SFbK Frýdlant | 10 | 7 | 315,00 | 27 | 3.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Livesport Superliga play-down | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2021/2022 | Livesport Superliga základní část | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 21 | 11 | 524,46 | 74 | 8.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FBC Česká Lípa | 3 | 2 | 88,80 | 11 | 7.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | FBC Liberec | 25 | 8 | 356,90 | 38 | 6.4 |
| 2020/2021 | Liga veteránů - skupina 2 | FBC Medvědi Severu Česká Lípa | 2 | 2 | 72,00 | 13 | 6.5 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FBC Liberec | 2 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Superliga florbalu play-down | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 2 | 1 | 36,30 | 7 | 11.6 |
| 2019/2020 | Superliga florbalu základní část | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 19 | 10 | 570,03 | 65 | 6.8 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FBC Česká Lípa | 3 | 3 | 134,02 | 6 | 2.7 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FBC Česká Lípa | 1 | 1 | 30,75 | 4 | 7.8 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FBC Česká Lípa | 1 | 1 | 60,00 | 8 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Tipsport Superliga základní část | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 24 | 15 | 831,59 | 77 | 5.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Tipsport Superliga základní část | FBC 4CLEAN Česká Lípa | 25 | 16 | 744,29 | 90 | 7.3 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | FBC Česká Lípa | 2 | 1 | 60,00 | 8 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Tipsport Superliga baráž TS | FBC PULLO TRADE Česká Lípa | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2016/2017 | Tipsport Superliga play-off | FbŠ Bohemians | 6 | 1 | 12,65 | 2 | 9.5 |
| 2016/2017 | Tipsport Superliga základní část | FbŠ Bohemians | 13 | 9 | 503,51 | 50 | 6.0 |
| 2016/2017 | 1. liga mužů základní část | FBC PULLO TRADE Česká Lípa | 3 | 2 | 100,00 | 11 | 6.6 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 7. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 8 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Tipsport Superliga play-off | FbŠ Bohemians | 6 | 6 | 340,48 | 32 | 5.6 |
| 2015/2016 | Tipsport Superliga základní část | FbŠ Bohemians | 22 | 22 | 1 173,10 | 111 | 5.7 |
| 2015/2016 | 1. liga mužů základní část | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 1 | 1 | 3,22 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | FbŠ Bohemians | 3 | 2 | 92,05 | 8 | 5.2 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 7. kolo | FbŠ Bohemians | 3 | 2 | 92,05 | 8 | 5.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | 1. liga mužů play-off | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 8 | 8 | 482,42 | 32 | 4.0 |
| 2014/2015 | 1. liga mužů základní část | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 21 | 16 | 941,28 | 66 | 4.2 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 5. kolo | FBC Česká Lípa | 2 | 1 | 60,00 | 8 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 1. liga mužů play-off | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 8 | 8 | 476,87 | 34 | 4.3 |
| 2013/2014 | 1. liga mužů | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 20 | 15 | 896,50 | 49 | 3.3 |
| 2013/2014 | 3. liga mužů - divize II Divize | FBC Spilka & Horák Česká Lípa B | 2 | 2 | 90,00 | 3 | 1.5 |
| 2013/2014 | Pohár České pojišťovny 2013 4. kolo | FBC Česká Lípa | 1 | 1 | 60,45 | 6 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga mužů play-off | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 4 | 4 | 228,50 | 21 | 5.5 |
| 2012/2013 | 1. liga mužů | FBC BRZDY CZ Česká Lípa | 21 | 20 | 1 159,29 | 81 | 4.2 |
| 2012/2013 | 3. liga mužů - divize II Divize | FBC Spilka & Horák Česká Lípa B | 2 | 2 | 90,00 | 15 | 7.5 |
| 2012/2013 | Pohár České pojišťovny 2012 4. kolo | FBC Česká Lípa | 5 | 4 | 210,80 | 21 | 4.5 |
| 2012/2013 | Pohár České pojišťovny 2012 5. kolo | FBC Česká Lípa | 5 | 4 | 210,80 | 21 | 4.5 |
| 2012/2013 | Pohár České pojišťovny 2012 6. kolo | FBC Česká Lípa | 5 | 4 | 210,80 | 21 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Fortuna extraliga základní část | BILLY BOY Mladá Boleslav | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2011/2012 | 2. liga mužů play-up | FBC Spilka & Horák Česká Lípa | 2 | 2 | 120,00 | 8 | 4.0 |
| 2011/2012 | 2. liga mužů divize II | BILLY BOY Mladá Boleslav B | 7 | 6 | 365,00 | 24 | 3.9 |
| 2011/2012 | 2. liga mužů divize I | FBC Spilka & Horák Česká Lípa | 3 | 3 | 137,09 | 3 | 1.3 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 4. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 4 | 4 | 247,70 | 14 | 2.5 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 7. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 4 | 4 | 247,70 | 14 | 2.5 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 6. kolo | BILLY BOY Mladá Boleslav | 4 | 4 | 247,70 | 14 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Fortuna extraliga základní část | FBC Liberec | 5 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | Fortuna extraliga play-off | GE-TRA Floorball club Liberec | 3 | 3 | 131,18 | 13 | 5.9 |
| 2009/2010 | Fortuna extraliga | GE-TRA Floorball club Liberec | 20 | 16 | 854,70 | 70 | 4.9 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 5. kolo | Floorball club Liberec | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | Fortuna extraliga play-off | M-COM FBC Liberec | 3 | 1 | 40,00 | 6 | 9.0 |
| 2008/2009 | Fortuna extraliga | M-COM FBC Liberec | 22 | 16 | 945,80 | 75 | 4.8 |
| 2008/2009 | WFC2008 - Divize A 1. kolo | Rusko | 5 | 1 | 30,85 | 10 | 19.4 |