brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | FbŠ Bohemians B | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Divize skupina B | FbŠ Florbal Bohemians | 4 | 4 | 243,32 | 29 | 7.2 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 3. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 4. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 8 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 3 | FbŠ Bohemians B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Divize play-up | FbŠ Florbal Bohemians | 4 | 4 | 237,42 | 16 | 4.0 |
| 2025/2026 | Divize skupina A | FbŠ Florbal Bohemians | 3 | 3 | 172,73 | 23 | 8.0 |
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 3 | FbŠ Bohemians B | 1 | 1 | 45,00 | 10 | 10.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | FbŠ Bohemians | 2 | 2 | 90,00 | 12 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Regionální liga mužů - skupina 3 | FbŠ Bohemians B | 14 | 14 | 628,25 | 65 | 4.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Regionální liga mužů - skupina 3 | FbŠ Bohemians B | 11 | 10 | 450,00 | 43 | 4.3 |
| 2023/2024 | PH a SČ soutěž mužů skupina A | FbŠ Bohemians D | 2 | 2 | 72,00 | 4 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Regionální liga mužů - skupina 3 | FbŠ Bohemians B | 9 | 9 | 405,00 | 47 | 5.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Tipsport Superliga základní část | SK Bivoj Litvínov | 13 | 8 | 417,96 | 66 | 9.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | AutoCont extraliga baráž | FBC Start98 | 2 | 2 | 101,40 | 11 | 6.5 |
| 2014/2015 | 1. liga mužů play-off | FBC Start98 | 12 | 10 | 613,89 | 44 | 4.3 |
| 2014/2015 | 1. liga mužů základní část | FBC Start98 | 12 | 9 | 435,63 | 33 | 4.5 |
| 2014/2015 | Divize skupina B | FBC Start98 B | 1 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 6. kolo | FBC Start98 | 3 | 3 | 160,00 | 16 | 6.0 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 5. kolo | FBC Start98 | 3 | 3 | 160,00 | 16 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Jihočeský přebor mužů divize A | FBC Štíři Č. Budějovice C | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 1. liga mužů baráž 1. ligy mužů | FBC Štíři Č. Budějovice | 3 | 1 | 40,00 | 11 | 16.5 |
| 2013/2014 | 2. liga mužů play-up | FBC Štíři Č. Budějovice | 6 | 6 | 343,24 | 34 | 5.9 |
| 2013/2014 | 2. liga mužů divize III | FBC Štíři Č. Budějovice | 4 | 4 | 165,80 | 11 | 4.0 |
| 2013/2014 | 3. liga mužů - divize V | FBC Štíři Č. Budějovice B | 2 | 2 | 90,00 | 8 | 4.0 |
| 2013/2014 | Jihočeský přebor mužů divize A | FBC Štíři Č. Budějovice C | 1 | 1 | 22,36 | 2 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AutoCont extraliga baráž | AC Sparta Praha Florbal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | AutoCont extraliga baráž | AC Sparta Praha Florbal | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2012/2013 | AutoCont extraliga základní část | AC Sparta Praha Florbal | 11 | 3 | 26,29 | 7 | 16.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | 1. liga mužů play-off | AC Sparta Praha Florbal | 11 | 6 | 40,70 | 6 | 8.8 |
| 2011/2012 | 1. liga mužů | AC Sparta Praha Florbal | 17 | 8 | 331,35 | 27 | 4.9 |
| 2011/2012 | PH+SČ liga mužů divize B | AC Sparta Praha Florbal C | 2 | 2 | 72,00 | 6 | 3.0 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 6. kolo | AC Sparta Praha | 4 | 1 | 22,70 | 2 | 4.0 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 5. kolo | AC Sparta Praha | 4 | 1 | 22,70 | 2 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 3. liga mužů - divize V | FBC Štíři Č. Budějovice B | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 1. liga mužů play-down | FBC Štíři Č. Budějovice | 7 | 3 | 183,50 | 13 | 4.3 |
| 2010/2011 | 1. liga mužů | FBC Štíři Č. Budějovice | 20 | 14 | 741,41 | 88 | 7.1 |
| 2010/2011 | 3. liga mužů - divize V | FBC Štíři Č. Budějovice B | 6 | 5 | 180,00 | 26 | 6.5 |
| 2010/2011 | Pohár ČFbU 2010 3. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 6 | 4 | 126,70 | 8 | 2.8 |
| 2010/2011 | Pohár ČFbU 2010 4. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 6 | 4 | 126,70 | 8 | 2.8 |
| 2010/2011 | Pohár ČFbU 2010 2. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 6 | 4 | 126,70 | 8 | 2.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | Jihočeská liga mužů | FBC Štíři Č. Budějovice B | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | 1. liga juniorů základní část | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 4 | 2 | 108,00 | 13 | 7.2 |
| 2009/2010 | 2. liga mužů play-up | FBC Štíři České Budějovice | 2 | 2 | 90,00 | 8 | 4.0 |
| 2009/2010 | 2. liga mužů divize III | FBC Štíři České Budějovice | 10 | 7 | 315,00 | 30 | 4.3 |
| 2009/2010 | 2. liga juniorů divize III | FBC Štíři Č. Budějovice | 12 | 12 | 540,00 | 56 | 4.7 |
| 2009/2010 | Jihočeská liga mužů | FBC Štíři Č. Budějovice B | 10 | 10 | 450,00 | 43 | 4.3 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 1. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 4 | 3 | 135,00 | 4 | 1.3 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 2. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 4 | 4 | 180,00 | 10 | 2.5 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 3. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 4.5 |
| 2009/2010 | Pohár ČFbU 2009 4. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 1 | 1 | 62,80 | 9 | 6.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | 2. liga mužů divize III | FBC Štíři České Budějovice | 12 | 5 | 195,00 | 33 | 7.6 |
| 2008/2009 | Jihočeská liga mužů | FBC Štíři Č. Budějovice B | 24 | 24 | 1 080,00 | 124 | 5.2 |
| 2008/2009 | 3. liga juniorů - divize V | FBC Štíři Č. Budějovice | 18 | 18 | 896,00 | 55 | 2.8 |
| 2008/2009 | Pohár ČFbU 2008 2. kolo | FBC Štíři Č. Budějovice | 5 | 1 | 45,00 | 5 | 5.0 |