
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | 1. liga mužů základní část | BLACK ANGELS | 4 | 4 | 221,88 | 13 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | 1. liga mužů baráž 1M | BLACK ANGELS | 5 | 5 | 280,25 | 25 | 5.4 |
| 2025/2026 | Národní liga play-off západ | BLACK ANGELS | 13 | 13 | 790,85 | 38 | 2.9 |
| 2025/2026 | Národní liga skupina západ | BLACK ANGELS | 19 | 18 | 1 018,47 | 65 | 3.8 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | BLACK ANGELS | 4 | 2 | 88,50 | 7 | 4.7 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | BLACK ANGELS | 1 | 1 | 40,00 | 4 | 6.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | BLACK ANGELS | 1 | 1 | 40,00 | 7 | 10.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | 1. liga mužů play-off | DDQ Florbal Chomutov | 5 | 2 | 83,20 | 7 | 5.0 |
| 2024/2025 | 1. liga mužů základní část | DDQ Florbal Chomutov | 20 | 13 | 724,89 | 59 | 4.9 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Chomutov | 3 | 2 | 89,32 | 13 | 8.7 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | Florbal Chomutov | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | 1. liga mužů play-off | DDQ Florbal Chomutov | 4 | 4 | 239,90 | 21 | 5.3 |
| 2023/2024 | 1. liga mužů základní část | DDQ Florbal Chomutov | 23 | 16 | 949,77 | 75 | 4.7 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Florbal Chomutov | 1 | 1 | 59,03 | 7 | 7.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 3 | 1 | 14,98 | 2 | 8.0 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 16 | 15 | 801,88 | 65 | 4.9 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 3 | 2 | 74,45 | 11 | 8.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Livesport Superliga základní část | Tatran Střešovice | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | DDQ Florbal Chomutov | 11 | 10 | 587,87 | 56 | 5.7 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Tatran Střešovice | 3 | 1 | 60,00 | 1 | 1.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga play-off | Tatran Teka Střešovice | 5 | 1 | 27,98 | 2 | 4.3 |
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | Tatran Teka Střešovice | 18 | 8 | 396,66 | 26 | 3.9 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Tatran Střešovice | 2 | 1 | 60,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Superliga florbalu play-off | Tatran Teka Střešovice | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | Superliga florbalu základní část | Tatran Teka Střešovice | 25 | 13 | 622,47 | 65 | 6.3 |
| 2019/2020 | PH a SČ přebor mužů skupina A | Tatran Střešovice C | 2 | 2 | 72,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 184,33 | 14 | 4.6 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 184,33 | 14 | 4.6 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Tatran Střešovice | 4 | 3 | 184,33 | 14 | 4.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Tipsport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 3 | 2 | 80,08 | 5 | 3.7 |
| 2018/2019 | 1. liga mužů základní část | FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice | 17 | 12 | 700,42 | 74 | 6.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Tipsport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 10 | 4 | 242,47 | 21 | 5.2 |
| 2017/2018 | Národní liga baráž NL | TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons | 4 | 4 | 239,00 | 41 | 10.3 |
| 2017/2018 | Národní liga play-down východ | TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons | 5 | 5 | 300,00 | 23 | 4.6 |
| 2017/2018 | Národní liga skupina východ | TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons | 19 | 19 | 1 107,52 | 114 | 6.2 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | FLORBAL CHODOV | 3 | 2 | 123,88 | 13 | 6.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Tipsport Superliga play-off | Tatran Střešovice | 2 | 1 | 13,93 | 3 | 12.9 |
| 2016/2017 | G2 liga juniorů play-off | PSN Tatran Střešovice | 8 | 6 | 360,65 | 28 | 4.7 |
| 2016/2017 | G2 liga juniorů základní část | PSN Tatran Střešovice | 18 | 13 | 625,50 | 55 | 5.3 |
| 2016/2017 | 2. liga juniorů skupina B | Tatran Střešovice B | 4 | 4 | 180,00 | 15 | 3.8 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 7. kolo | Tatran Střešovice | 2 | 1 | 29,33 | 1 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Tipsport Superliga základní část | Tatran Omlux Střešovice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | G2 liga juniorů play-off | Tatran Omlux Střešovice | 10 | 3 | 155,95 | 20 | 7.7 |
| 2015/2016 | G2 liga juniorů základní část | Tatran Omlux Střešovice | 22 | 12 | 688,91 | 70 | 6.1 |
| 2015/2016 | 2. liga juniorů skupina B | Tatran Střešovice B-by OpenCamps | 4 | 3 | 135,00 | 16 | 5.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | 2. liga juniorů skupina C | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 16 | 14 | 630,00 | 71 | 5.1 |
| 2014/2015 | 2. liga dorostenců - skupina 5 | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 21 | 21 | 882,00 | 78 | 3.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 3. liga juniorů - divize V | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 1. liga dorostenců divize III | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 20 | 20 | 812,90 | 119 | 6.6 |
| 2013/2014 | 3. liga juniorů - divize V | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 11 | 10 | 353,98 | 15 | 1.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Liga Vysočiny starších žáků | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina B | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 3 | 2 | 83,70 | 12 | 6.5 |
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců divize III | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 16 | 12 | 466,00 | 33 | 3.2 |
| 2012/2013 | Liga Vysočiny starších žáků nadstavba o 1.-3. místo | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 4 | 4 | 156,00 | 14 | 3.5 |
| 2012/2013 | Liga Vysočiny starších žáků | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 17 | 17 | 622,84 | 57 | 3.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina B | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 3 | 2 | 90,00 | 19 | 9.5 |
| 2011/2012 | 1. liga dorostenců divize III | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 18 | 13 | 537,01 | 51 | 4.3 |
| 2011/2012 | Liga Vysočiny starších žáků | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 24 | 22 | 727,65 | 65 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Liga Vysočiny mladších žáků | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Liga Vysočiny starších žáků | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 20 | 11 | 416,00 | 37 | 3.5 |
| 2010/2011 | Liga Vysočiny mladších žáků | Sokol Erupting Dragons H. Brod | 32 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |