
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Tatran Střešovice | 27 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | 1. liga mužů základní část | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | Florbal Ústí | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Florbal Ústí | 6 | 3 | 178,70 | 30 | 10.1 |
| 2025/2026 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | Florbal Ústí | 17 | 13 | 767,98 | 98 | 7.7 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Florbal Ústí | 1 | 1 | 57,38 | 7 | 7.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | 1. liga mužů základní část | Florbal Ústí | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů play-off o vítěze 1. ligy | Florbal Ústí | 1 | 1 | 59,43 | 3 | 3.0 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Florbal Ústí | 1 | 1 | 58,00 | 4 | 4.1 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Florbal Ústí | 6 | 2 | 121,69 | 7 | 3.5 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů CE liga | Florbal Ústí | 21 | 11 | 663,75 | 88 | 8.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | PSN Tatran Střešovice | 5 | 2 | 89,38 | 3 | 2.0 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů CE liga | PSN Tatran Střešovice | 3 | 1 | 57,10 | 7 | 7.4 |
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců play-off | Předvýběr.CZ Florbal MB | 6 | 4 | 146,77 | 9 | 2.8 |
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců skupina B | H TEST Tatran Střešovice | 4 | 2 | 53,68 | 7 | 5.9 |
| 2023/2024 | 1. liga dorostenců skupina B | Předvýběr.CZ Florbal MB | 6 | 3 | 105,00 | 7 | 3.0 |
| 2023/2024 | 2. liga juniorů - skupina 3 | Penco Tatran Střešovice B | 2 | 1 | 45,00 | 2 | 2.0 |
| 2023/2024 | 3. liga juniorů - skupina 3 A | SummerCamps Tatran Střešovice C | 1 | 1 | 36,00 | 11 | 11.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů CE liga | PSN Tatran Střešovice | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | 1. liga dorostenců skupina B | TRAPOL Tatran Střešovice | 14 | 7 | 315,00 | 15 | 2.1 |
| 2022/2023 | 2. liga juniorů - skupina 3 | Penco Tatran Střešovice B | 12 | 8 | 284,00 | 27 | 4.3 |
| 2022/2023 | 3. liga juniorů - skupina 3 A | SummerCamps Tatran Střešovice C | 2 | 2 | 71,83 | 7 | 3.5 |
| 2022/2023 | 2. liga dorostenců - skupina 3 | Penco Tatran Střešovice B | 10 | 7 | 269,00 | 16 | 2.7 |
| 2022/2023 | 3. liga dorostenců - skupina 3 A | SummerCamps Tatran Střešovice C | 2 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 2. liga dorostenců - skupina 3 B | Tatran Střešovice B | 2 | 2 | 84,33 | 4 | 2.1 |
| 2021/2022 | 3. liga dorostenců - skupina 3 B | OpenCamps Tatran Střešovice | 2 | 2 | 72,00 | 6 | 3.0 |
| 2021/2022 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Tatran OC Šestka Střešovice | 33 | 21 | 414,00 | 49 | 3.1 |
| 2021/2022 | Přebor starších žáků - skupina 3 A | XPS Network Tatran Střešovice | 3 | 3 | 72,00 | 3 | 1.0 |
| 2021/2022 | MČR žáků 2022 1. kolo | Tatran OC Šestka Střešovice | 5 | 4 | 86,02 | 3 | 1.0 |
| 2021/2022 | MČR žáků 2022 4. kolo | Tatran OC Šestka Střešovice | 5 | 4 | 86,02 | 3 | 1.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Liga starších žáků - skupina 3 | Tatran Střešovice | 3 | 3 | 78,00 | 10 | 3.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Tatran Střešovice | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 | Přebor mladších žáků - skupina 3 | OpenCamps Tatran Střešovice | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Liga mladších žáků - skupina 2 A | ASK Lovosice - LFP Black | 33 | 1 | 2 | 3 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Liga mladších žáků - skupina 2 A | ASK Lovosice - LFP Black | 3 | 3 | 0,00 | 14 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Liga elévů - skupina 2 | ASK Lovosice - LFP BLACK | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Liga elévů - skupina 2 | ASK Lovosice - LFP BLACK | 6 | 2 | 36,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Liga elévů - skupina 2 Divize | ASK Lovosice - LFP BLACK | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |