Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | FbK Horní Suchá | 3 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Divize skupina E | FbK Horní Suchá | 3 | 2 | 120,00 | 17 | 8.5 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 1. kolo | FbK Horní Suchá | 4 | 2 | 87,00 | 8 | 5.5 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 3. kolo | FbK Horní Suchá | 1 | 1 | 58,00 | 6 | 6.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 7 | FbK Horní Suchá | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 7 | FbK Horní Suchá | 15 | 9 | 396,00 | 37 | 4.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Divize skupina E | FbK Horní Suchá | 8 | 3 | 180,53 | 23 | 7.6 |
| 2024/2025 | Divize skupina E | FBC Spartak Bílovec | 12 | 7 | 375,59 | 35 | 5.6 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | Spartak Bílovec | 3 | 2 | 90,00 | 7 | 4.7 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | Spartak Bílovec | 1 | 1 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | Spartak Bílovec | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Spartak Bílovec | 1 | 1 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Divize skupina E | FbK Horní Suchá | 19 | 12 | 614,94 | 67 | 6.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Divize skupina E | FbK Horní Suchá | 18 | 15 | 889,18 | 82 | 5.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Národní liga baráž NL | FbK Horní Suchá | 3 | 2 | 102,15 | 8 | 4.7 |
| 2021/2022 | Národní liga play-down východ | FbK Horní Suchá | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2021/2022 | Národní liga skupina východ | FbK Horní Suchá | 19 | 11 | 621,72 | 79 | 7.6 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | FbK Horní Suchá | 2 | 2 | 90,00 | 2 | 1.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Národní liga skupina východ | FbK Horní Suchá | 4 | 3 | 180,32 | 12 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Národní liga play-off východ | FbK Horní Suchá | 2 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2019/2020 | Národní liga skupina východ | FbK Horní Suchá | 22 | 12 | 686,03 | 63 | 5.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Národní liga play-down východ | FbK Horní Suchá | 5 | 4 | 242,35 | 14 | 3.5 |
| 2018/2019 | Národní liga skupina východ | FbK Horní Suchá | 20 | 11 | 662,06 | 73 | 6.6 |
| 2018/2019 | Moravskoslezský přebor mužů skupina B | FbK Horní Suchá B | 2 | 2 | 72,00 | 8 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Národní liga play-off východ | FbK Horní Suchá | 3 | 1 | 57,15 | 8 | 8.4 |
| 2017/2018 | Národní liga skupina východ | FbK Horní Suchá | 21 | 13 | 745,15 | 83 | 6.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Tipsport Superliga základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2016/2017 | Národní liga play-off východ | FbK Horní Suchá | 3 | 2 | 86,17 | 11 | 7.7 |
| 2016/2017 | Národní liga skupina východ | FbK Horní Suchá | 20 | 11 | 620,00 | 58 | 5.6 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 4. kolo | FbK Horní Suchá | 1 | 1 | 60,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | G2 liga juniorů základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | AutoCont extraliga základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2014/2015 | G2 liga juniorů play-off | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 6 | 1 | 30,90 | 5 | 9.7 |
| 2014/2015 | G2 liga juniorů základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 18 | 6 | 321,28 | 40 | 7.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | G2 liga juniorů základní část | FBC ČPP Software Ostrava | 1 | 1 | 27,40 | 1 | 2.2 |
| 2013/2014 | 2. liga juniorů divize IV | FBC ČPP Software Ostrava B | 17 | 14 | 630,00 | 65 | 4.6 |
| 2013/2014 | MS liga mužů | FBC ČPP Software Ostrava B | 8 | 8 | 312,00 | 46 | 5.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců divize IV | FBC ČPP Remedicum Ostrava | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 | 3. liga juniorů - divize VII B | FBC ČPP Remedicum Ostrava B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců play-off | FBC ČPP Remedicum Ostrava | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina B | FBC ČPP Remedicum Ostrava | 3 | 1 | 45,00 | 5 | 5.0 |
| 2012/2013 | 1. liga dorostenců divize IV | FBC ČPP Remedicum Ostrava | 16 | 9 | 310,30 | 23 | 3.3 |
| 2012/2013 | 3. liga juniorů - divize VII nadstavba o postup | FBC ČPP Remedicum Ostrava B | 2 | 2 | 60,00 | 1 | 0.6 |
| 2012/2013 | 3. liga juniorů - divize VII B | FBC ČPP Remedicum Ostrava B | 7 | 7 | 216,00 | 18 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | 1. liga dorostenců divize IV | TJ Sokol Zlín | 24 | 22 | 902,35 | 128 | 6.4 |
| 2011/2012 | 3. liga juniorů - divize VI | TJ Sokol Zlín | 4 | 4 | 156,00 | 14 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | MS liga starších žáků | FBC Remedicum Ostrava | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | MS liga starších žáků | FBC Remedicum Ostrava | 15 | 11 | 318,64 | 17 | 1.9 |
| 2010/2011 | MS přebor starších žáků | FBC Remedicum Ostrava B | 2 | 1 | 12,00 | 2 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | MS přebor starších žáků | FBC BiX Ostrava B | 7 | 1 | 3 | 4 | 0 |
| 2009/2010 | MS přebor mladších žáků | FBC BiX Ostrava B | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | MS liga starších žáků | FBC BiX Ostrava | 5 | 3 | 72,00 | 1 | 0.5 |
| 2009/2010 | MS liga mladších žáků | FBC BiX Ostrava | 20 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2009/2010 | MS přebor mladších žáků | FBC BiX Ostrava B | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |