
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2010/2011 | FK Gůfuň Nový Jičín | 2 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Divize skupina E | Warriors Nový Jičín | 4 | 2 | 120,00 | 4 | 2.0 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 1. kolo | Warriors Nový Jičín | 4 | 4 | 179,30 | 18 | 6.0 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 3. kolo | Warriors Nový Jičín | 1 | 1 | 31,83 | 7 | 13.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Divize play-up | Warriors Nový Jičín | 7 | 5 | 281,75 | 30 | 6.4 |
| 2025/2026 | Divize skupina E | Warriors Nový Jičín | 21 | 14 | 790,68 | 67 | 5.1 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | Warriors Nový Jičín | 2 | 2 | 90,00 | 8 | 5.3 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | Warriors Nový Jičín | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | Warriors Nový Jičín | 1 | 1 | 63,77 | 3 | 2.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Divize play-up | Warriors Nový Jičín | 4 | 4 | 221,33 | 19 | 5.2 |
| 2024/2025 | Divize skupina E | Warriors Nový Jičín | 21 | 18 | 1 047,55 | 94 | 5.4 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | Warriors Nový Jičín | 2 | 1 | 45,00 | 3 | 4.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | Warriors Nový Jičín | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | Warriors Nový Jičín | 1 | 1 | 59,00 | 4 | 4.1 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | Warriors Nový Jičín | 1 | 1 | 60,00 | 11 | 11.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Národní liga play-down východ | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Národní liga skupina východ | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 1 | 1 | 60,47 | 9 | 8.9 |
| 2023/2024 | Divize skupina E | Warriors Nový Jičín FBK Sršni B | 17 | 17 | 1 000,19 | 77 | 4.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga play-off | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | Livesport Superliga základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 26 | 6 | 327,92 | 42 | 7.7 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FBC OSTRAVA | 3 | 3 | 124,40 | 10 | 4.8 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | FBC OSTRAVA | 3 | 3 | 124,40 | 10 | 4.8 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | FBC OSTRAVA | 3 | 3 | 124,40 | 10 | 4.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Livesport Superliga play-off | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2021/2022 | Livesport Superliga základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 19 | 8 | 327,89 | 32 | 5.9 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FBC OSTRAVA | 3 | 1 | 10,83 | 3 | 16.6 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FBC OSTRAVA | 3 | 1 | 10,83 | 3 | 16.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga play-off | FBC ČPP OSTRAVA | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | FBC ČPP OSTRAVA | 14 | 2 | 62,27 | 6 | 5.8 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FBC OSTRAVA | 3 | 2 | 90,05 | 8 | 5.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Národní liga play-off východ | FBC Vikings Kopřivnice | 2 | 2 | 120,80 | 9 | 4.5 |
| 2019/2020 | Národní liga skupina východ | FBC Vikings Kopřivnice | 20 | 20 | 1 192,02 | 112 | 5.6 |
| 2019/2020 | Moravskoslezský přebor mužů | FBC Vikings Kopřivnice B | 2 | 2 | 72,00 | 7 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Národní liga play-off východ | FBC Vikings Kopřivnice | 3 | 3 | 137,38 | 17 | 7.4 |
| 2018/2019 | Národní liga skupina východ | FBC Vikings Kopřivnice | 22 | 21 | 1 266,59 | 115 | 5.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Národní liga play-off východ | FBC Vikings Kopřivnice | 5 | 5 | 316,02 | 26 | 4.9 |
| 2017/2018 | Národní liga skupina východ | FBC Vikings Kopřivnice | 20 | 20 | 1 199,22 | 103 | 5.2 |
| 2017/2018 | Moravskoslezský přebor mužů skupina A | FBC Vikings Kopřivnice B | 2 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 5. kolo | FBC Vikings Kopřivnice | 2 | 2 | 114,87 | 10 | 5.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Národní liga skupina východ | FBC Vikings Kopřivnice | 20 | 19 | 1 128,16 | 113 | 6.0 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 4. kolo | FBC Vikings Kopřivnice | 1 | 1 | 65,87 | 3 | 2.7 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 5. kolo | FBC Vikings Kopřivnice | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Národní liga play-off východ | FBC Vikings Kopřivnice | 5 | 5 | 300,00 | 27 | 5.4 |
| 2015/2016 | Národní liga skupina východ | FBC Vikings Kopřivnice | 21 | 17 | 893,39 | 72 | 4.8 |
| 2015/2016 | Moravskoslezská liga mužů | FBC Vikings Kopřivnice B | 8 | 7 | 273,00 | 32 | 4.6 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 4. kolo | FBC Vikings Kopřivnice | 1 | 1 | 60,00 | 7 | 7.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Národní liga play-off | FBC Vikings Kopřivnice | 8 | 4 | 220,00 | 27 | 7.4 |
| 2014/2015 | Národní liga skupina východ | FBC Vikings Kopřivnice | 14 | 10 | 522,76 | 48 | 5.5 |
| 2014/2015 | 2. liga juniorů skupina D | FBC Vikings Kopřivnice | 10 | 10 | 419,18 | 42 | 4.5 |
| 2014/2015 | Moravskoslezká liga mužů | FBC Vikings Kopřivnice B | 6 | 6 | 234,00 | 21 | 3.5 |
| 2014/2015 | Moravskoslezský přebor mužů skupina A | FK Gůfuň Nový Jičín | 2 | 2 | 72,00 | 5 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | MS soutěž mužů divize C | FK Gůfuň Nový Jičín | 24 | 21 | 756,00 | 73 | 3.5 |
| 2013/2014 | Pohár České pojišťovny 2013 1. kolo | Gůfuň Nový Jičín | 4 | 4 | 180,00 | 40 | 13.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | MS soutěž mužů divize B | FK Gůfuň Nový Jičín | 16 | 15 | 540,00 | 66 | 4.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | 3. liga juniorů - divize VII B | FK Gůfuň Nový Jičín | 21 | 21 | 741,17 | 116 | 5.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 2. liga dorostenců - divize VII B | FK Gůfuň Nový Jičín | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 2. liga dorostenců - divize VII B | FK Gůfuň Nový Jičín | 6 | 6 | 192,00 | 32 | 6.0 |