
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2013/2014 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | 1. liga mužů základní část | TJ Sokol Královské Vinohrady | 3 | 2 | 102,40 | 3 | 1.8 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 2. kolo | TJ Sokol Královské Vinohrady | 2 | 1 | 28,03 | 5 | 10.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Národní liga baráž NL | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 2 | 79,85 | 7 | 5.3 |
| 2025/2026 | Národní liga play-down východ | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 1 | 57,88 | 5 | 5.2 |
| 2025/2026 | Národní liga skupina východ | TJ Sokol Jaroměř | 21 | 12 | 637,97 | 60 | 5.6 |
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 4 A | TJ Sokol Jaroměř B | 2 | 2 | 90,00 | 17 | 8.5 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 2 | 90,00 | 3 | 2.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 60,00 | 1 | 1.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Národní liga play-off západ | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 4 | 215,57 | 14 | 3.9 |
| 2024/2025 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 21 | 20 | 1 106,80 | 96 | 5.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Národní liga play-off západ | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 3 | 132,27 | 7 | 3.2 |
| 2022/2023 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 17 | 6 | 309,00 | 18 | 3.5 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 2 | 67,90 | 3 | 2.7 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 30,00 | 1 | 2.0 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 49,15 | 3 | 3.7 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 40,00 | 3 | 4.5 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 60,00 | 7 | 7.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 1. liga mužů play-down | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 4 | 215,17 | 22 | 6.1 |
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | TJ Sokol Jaroměř | 15 | 9 | 366,15 | 39 | 6.4 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 2 | 50,52 | 6 | 7.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | SOKOLI Pardubice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | SOKOL Pardubice | 2 | 1 | 30,95 | 3 | 5.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga mužů play-off | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 2 | 106,38 | 11 | 6.2 |
| 2019/2020 | 1. liga mužů základní část | TJ Sokol Jaroměř | 16 | 11 | 424,87 | 44 | 6.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Národní liga play-off západ | TJ Sokol Jaroměř | 14 | 7 | 320,70 | 35 | 6.5 |
| 2018/2019 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 21 | 16 | 906,00 | 71 | 4.7 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 1. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 2 | 90,00 | 6 | 4.0 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 3. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 41,75 | 7 | 10.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Národní liga play-off západ | TJ Sokol Jaroměř | 8 | 5 | 302,92 | 21 | 4.2 |
| 2017/2018 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 17 | 12 | 628,83 | 55 | 5.2 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 1. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 2 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 2. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| 2017/2018 | Pohár České pojišťovny 3. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 21,60 | 2 | 5.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Národní liga play-off západ | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 2 | 65,02 | 6 | 5.5 |
| 2016/2017 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 21 | 11 | 433,04 | 50 | 6.9 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 1. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 2 | 90,00 | 6 | 4.0 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 2. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 40,00 | 3 | 4.5 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 3. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 4. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 60,00 | 6 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 1 | 20,00 | 1 | 3.0 |
| 2015/2016 | Regionální liga mužů - skupina 4 A | TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B | 18 | 13 | 585,00 | 71 | 5.5 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 4. kolo | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Národní liga skupina západ | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2014/2015 | 2. liga juniorů skupina C | TJ Sokol Jaroměř | 20 | 19 | 795,00 | 87 | 4.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 2. liga mužů divize III | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 2. liga mužů divize III | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 1 | 47,50 | 5 | 6.3 |
| 2013/2014 | 3. liga juniorů - divize IV A | TJ Sokol Jaroměř | 20 | 16 | 661,00 | 57 | 3.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Královéhradecká liga dorostenců A | TJ Sokol Jaroměř | 16 | 15 | 675,00 | 55 | 3.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | 3. liga juniorů - divize IV | TJ Sokol Jaroměř | 22 | 11 | 392,00 | 39 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 2. liga dorostenců - divize IV A | TJ Sokol Jaroměř | 19 | 6 | 142,00 | 25 | 7.9 |