
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2010/2011 | FBC Kladno B | 2 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 3 | Florbal Kladno | 2 | 1 | 45,00 | 2 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | PH a SČ liga mužů skupina A | Florbal Kladno | 18 | 14 | -11 427 219 460,00 | 58 | 0.0 |
| 2024/2025 | PH a SČ přebor mužů skupina B | Florbal Kladno B | 8 | 7 | 251,00 | 25 | 3.6 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | Florbal Kladno | 2 | 1 | 45,00 | 2 | 2.7 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | Florbal Kladno | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | Florbal Kladno | 1 | 1 | 57,03 | 6 | 6.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | PH a SČ liga mužů skupina B | AIK Steel Kladno | 11 | 11 | 491,47 | 61 | 5.6 |
| 2023/2024 | PH a SČ soutěž mužů skupina D | AIK Steel Kladno C | 4 | 4 | 144,00 | 8 | 2.0 |
| 2023/2024 | PH a SČ soutěž mužů skupina C | AIK Steel Kladno B | 2 | 2 | 72,00 | 6 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 4 | 3 | 190,00 | 16 | 5.1 |
| 2017/2018 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 23 | 20 | 926,86 | 89 | 5.8 |
| 2017/2018 | Divize skupina B | Kanonýři Kladno B | 2 | 2 | 75,92 | 10 | 7.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Tipsport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 6 | 1 | 9,00 | 3 | 20.0 |
| 2016/2017 | Regionální liga mužů - skupina 3 | Kanonýři Kladno B | 4 | 2 | 90,00 | 11 | 5.5 |
| 2016/2017 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | Kanonýři Kladno | 4 | 2 | 50,38 | 11 | 13.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Tipsport Superliga baráž | FBC Kanonýři Kladno | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | 1. liga mužů play-off | FBC Kanonýři Kladno | 13 | 7 | 325,01 | 26 | 4.8 |
| 2015/2016 | 1. liga mužů základní část | FBC Kanonýři Kladno | 8 | 7 | 421,89 | 42 | 6.0 |
| 2015/2016 | Regionální liga mužů - skupina 3 | FBC Kanonýři Kladno B | 4 | 4 | 180,00 | 16 | 4.0 |
| 2015/2016 | PH+SČ přebor mužů skupina B | FBC Kanonýři Kladno C | 4 | 4 | 144,00 | 12 | 3.0 |
| 2015/2016 | Pohár České pojišťovny 6. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,87 | 10 | 9.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | 1. liga mužů základní část | FBC Kladno | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 5. kolo | Kanonýři Kladno | 2 | 2 | 79,98 | 8 | 6.0 |
| 2014/2015 | Pohár České pojišťovny 2014 4. kolo | Kanonýři Kladno | 2 | 2 | 79,98 | 8 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | 2. liga mužů divize II | FBC Kladno B | 13 | 9 | 488,90 | 49 | 6.0 |
| 2013/2014 | PH+SČ liga mužů divize A | FBC Kladno C | 9 | 9 | 405,00 | 36 | 4.0 |
| 2013/2014 | PH+SČ třída mužů divize A | FBC Kladno D | 1 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | 1. liga mužů | FBC Kladno | 7 | 2 | 76,68 | 9 | 7.0 |
| 2012/2013 | 2. liga mužů divize II | FBC Kladno B | 14 | 8 | 406,19 | 48 | 7.1 |
| 2012/2013 | PH+SČ třída mužů divize A | FBC Kladno D | 2 | 2 | 72,00 | 3 | 1.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | 2. liga mužů divize II | FBC Kladno B | 18 | 14 | 816,63 | 66 | 4.8 |
| 2011/2012 | Pohár České pojišťovny 2011 3. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 33,50 | 3 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | 3. liga mužů - divize III divize A | FBC Kladno B | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Fortuna extraliga základní část | FBC Kladno | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2010/2011 | 3. liga mužů - divize III divize A | FBC Kladno B | 9 | 7 | 315,00 | 26 | 3.7 |
| 2010/2011 | PH+SČ soutěž mužů divize A | FBC Kladno C | 2 | 2 | 72,00 | 5 | 2.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | 2. liga juniorů divize II | FBC Kladno | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | 2. liga juniorů divize II | FBC Kladno | 22 | 11 | 442,00 | 29 | 3.0 |
| 2009/2010 | PH+SČ liga mužů divize A | FBC Kladno B | 10 | 10 | 360,00 | 30 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | 1. liga dorostenců divize II | FBC Kladno | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/2009 | 2. liga juniorů divize II | FBC Kladno | 7 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2008/2009 | 1. liga dorostenců divize II | FBC Kladno | 6 | 1 | 29,00 | 12 | 18.6 |
| 2008/2009 | 3. liga mužů - divize III divize B | FBC Kladno B | 18 | 16 | 679,00 | 70 | 4.6 |