
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2017/2018 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 5 | 5 | 292,70 | 38 | 7.8 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 25 | 21 | 1 179,73 | 114 | 5.8 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 1 | 1.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 7 | 7 | 414,03 | 40 | 5.8 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 24 | 23 | 1 340,95 | 116 | 5.2 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 2 | 2 | 122,00 | 10 | 4.9 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 10 | 10 | 563,98 | 49 | 5.2 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 24 | 21 | 1 229,47 | 98 | 4.8 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 2 | 2 | 122,08 | 4 | 2.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 20,00 | 2 | 6.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 59,50 | 1 | 1.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 65,18 | 5 | 4.6 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 4 | 4 | 219,18 | 34 | 9.3 |
| 2022/2023 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 25 | 22 | 1 224,06 | 97 | 4.8 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů baráž 1M | FAT PIPE Start98 | 3 | 3 | 180,00 | 7 | 2.3 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů play-down | FAT PIPE Start98 | 1 | 1 | 59,50 | 2 | 2.0 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů základní část | FAT PIPE Start98 | 11 | 11 | 643,42 | 42 | 3.9 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FLORBAL CHODOV | 5 | 2 | 97,70 | 8 | 4.9 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | FLORBAL CHODOV | 5 | 2 | 97,70 | 8 | 4.9 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 5 | 2 | 97,70 | 8 | 4.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 5 | 5 | 312,00 | 22 | 4.2 |
| 2021/2022 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 23 | 20 | 1 137,18 | 89 | 4.7 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 10 | 10 | 604,05 | 30 | 3.0 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 2 | 2 | 125,00 | 8 | 3.8 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů CE liga | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 4 | 4 | 180,00 | 12 | 4.0 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FLORBAL CHODOV | 4 | 2 | 118,20 | 7 | 3.6 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FLORBAL CHODOV | 4 | 2 | 118,20 | 7 | 3.6 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 4 | 2 | 118,20 | 7 | 3.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 10 | 4 | 151,39 | 15 | 5.9 |
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 18 | 11 | 628,10 | 58 | 5.5 |
| 2020/2021 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 3 | 2 | 100,00 | 2 | 1.2 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FLORBAL CHODOV | 1 | 1 | 20,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 3 | 3 | 178,76 | 17 | 5.7 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice | 6 | 5 | 246,48 | 28 | 6.8 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů KB liga | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 19 | 11 | 620,00 | 50 | 4.8 |
| 2019/2020 | 1. liga dorostenců skupina C | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 9 | 5 | 225,00 | 14 | 2.8 |
| 2019/2020 | 1. liga dorostenců skupina A | FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice | 3 | 3 | 94,12 | 4 | 1.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o 3. místo | VŠO FLORBAL CHODOV | 2 | 1 | 60,00 | 11 | 11.0 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o titul | VŠO FLORBAL CHODOV | 6 | 6 | 362,07 | 33 | 5.5 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců play-off | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 6 | 3 | 135,00 | 14 | 4.7 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců skupina B | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 16 | 9 | 379,13 | 33 | 3.9 |
| 2018/2019 | 2. liga juniorů - skupina 3 | VŠO FLORBAL CHODOV B | 14 | 9 | 262,45 | 26 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | MČR žáků 2018 5. kolo | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | MČR žáků 2018 3. kolo | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců skupina B | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 16 | 8 | 323,00 | 30 | 4.2 |
| 2017/2018 | 2. liga dorostenců - skupina 3 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV B | 7 | 4 | 180,00 | 13 | 3.3 |
| 2017/2018 | Liga starších žáků - skupina 3 A | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 31 | 19 | 456,00 | 43 | 2.5 |
| 2017/2018 | Liga starších žáků - skupina 3 A | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue | 3 | 2 | 39,00 | 7 | 4.7 |
| 2017/2018 | MČR žáků 2018 5. kolo | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 4 | 3 | 90,00 | 2 | 0.7 |
| 2017/2018 | MČR žáků 2018 3. kolo | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 4 | 3 | 90,00 | 2 | 0.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců skupina B | SK Florbal Benešov | 9 | 4 | 160,93 | 21 | 5.9 |
| 2016/2017 | PH+SČ liga dorostenců Nadstavba | SK Florbal Benešov B | 6 | 6 | 216,00 | 22 | 3.7 |
| 2016/2017 | PH+SČ liga dorostenců skupina D | SK Florbal Benešov B | 9 | 9 | 324,00 | 18 | 2.0 |
| 2016/2017 | Liga starších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov | 35 | 35 | 803,67 | 103 | 3.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov B | 9 | 4 | 3 | 7 | 2 |
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov | 9 | 2 | 2 | 4 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov I. | 33 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Soutěž mladších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov II. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Liga starších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov | 3 | 3 | 34,92 | 5 | 4.3 |
| 2014/2015 | Liga starších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov B | 9 | 9 | 95,02 | 14 | 4.4 |
| 2014/2015 | Soutěž mladších žáků - skupina 3 A | SK Florbal Benešov I. | 24 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Soutěž mladších žáků - divize III A | SK Florbal Benešov II. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Soutěž mladších žáků - divize III A | SK Florbal Benešov I. | 15 | 15 | 300,00 | 0 | 0.0 |
| 2013/2014 | Soutěž mladších žáků - divize III A | SK Florbal Benešov II. | 12 | 12 | 240,00 | 0 | 0.0 |
| 2013/2014 | Soutěž elévů - divize III A | SK Florbal Benešov | 24 | 24 | 384,00 | 0 | 0.0 |
| 2013/2014 | Soutěž elévů 3+1 - divize III A | SK Florbal Benešov | 18 | 18 | 288,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Soutěž elévů - divize III divize A | SK Florbal Jadberg Benešov B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |