
obránce
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | FAT PIPE Traverza B | 20 | 2 |
| 2026/2027 | FAT PIPE Traverza B youngstars | 4 | 1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | PH a SČ liga mužů skupina B | FAT PIPE Traverza B youngstars | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | PH a SČ liga mužů skupina B | FAT PIPE Traverza B | 20 | 0 | 2 | 2 | 10 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | PH a SČ přebor mužů skupina A | FAT PIPE Traverza B | 20 | 0 | 3 | 3 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | PH a SČ přebor mužů skupina D | FAT PIPE Traverza B | 20 | 1 | 4 | 5 | 16 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | PH a SČ přebor mužů skupina B | FBC Rakovník A | 16 | 1 | 5 | 6 | 4 |
| 2022/2023 | PH a SČ třída mužů skupina A | FBC Rakovník B | 10 | 0 | 2 | 2 | 6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | PH a SČ přebor mužů skupina B | FBC Rakovník A | 3 | 1 | 36,00 | 4 | 4.0 |
| 2022/2023 | PH a SČ třída mužů skupina A | FBC Rakovník B | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | PH a SČ liga mužů skupina A | FBC Rakovník A | 14 | 0 | 1 | 1 | 6 |
| 2021/2022 | PH a SČ třída mužů skupina B | FBC Rakovník B | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | PH a SČ liga mužů skupina A | FBC Rakovník A | 8 | 6 | 180,00 | 40 | 10.0 |
| 2021/2022 | PH a SČ třída mužů skupina B | FBC Rakovník B | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 9 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | Národní liga play-down západ | SK BIVOJ LITVÍNOV | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | Národní liga skupina západ | SK BIVOJ LITVÍNOV | 8 | 7 | 200,40 | 34 | 10.2 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Kanonýři Kladno | 2 | 2 | 94,75 | 7 | 4.4 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | Kanonýři Kladno | 2 | 2 | 94,75 | 7 | 4.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Divize skupina B | Kanonýři Kladno B | 5 | 5 | 300,00 | 65 | 13.0 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina B | Kanonýři Kladno | 15 | 8 | 411,05 | 61 | 8.9 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina C | Kanonýři Kladno | 9 | 5 | 235,70 | 39 | 9.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | KB liga juniorů play-off B | VŠO FLORBAL CHODOV | 2 | 2 | 120,00 | 16 | 8.0 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů play-off A | VŠO FLORBAL CHODOV | 6 | 2 | 120,00 | 7 | 3.5 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina A | VŠO FLORBAL CHODOV | 18 | 11 | 574,67 | 48 | 5.0 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina C | VŠO FLORBAL CHODOV | 2 | 1 | 20,00 | 5 | 15.0 |
| 2017/2018 | 2. liga juniorů - skupina 3 | VŠO FLORBAL CHODOV B | 8 | 8 | 360,00 | 25 | 3.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | G2 liga juniorů základní část | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 5 | 3 | 35,28 | 6 | 10.2 |
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců skupina B | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 18 | 11 | 494,43 | 57 | 5.2 |
| 2016/2017 | 3. liga juniorů - skupina 3 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV B | 18 | 18 | 610,50 | 58 | 3.4 |
| 2016/2017 | 2. liga dorostenců - skupina 3 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV B | 4 | 3 | 135,00 | 20 | 6.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | 1. liga dorostenců skupina B | ACEMA Sparta Praha | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | 1. liga dorostenců skupina B | ACEMA Sparta Praha | 13 | 8 | 360,00 | 32 | 4.0 |
| 2015/2016 | 2. liga dorostenců - skupina 3 | ACEMA Sparta Praha B | 8 | 7 | 238,78 | 22 | 4.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | 2. liga dorostenců - skupina 3 | AC Sparta Praha B | 6 | 5 | 180,00 | 15 | 3.0 |
| 2014/2015 | Liga starších žáků - skupina 3 A | AC Sparta Praha | 36 | 27 | 497,04 | 81 | 4.9 |
| 2014/2015 | Liga starších žáků - skupina 3 A | AC Sparta Praha C | 6 | 5 | 99,90 | 2 | 0.6 |
| 2014/2015 | Liga starších žáků - skupina 3 A | AC Sparta Praha D | 3 | 3 | 70,00 | 10 | 4.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Liga starších žáků - divize III A | AC Sparta Praha Florbal RED | 27 | 26 | 417,59 | 61 | 4.4 |
| 2013/2014 | Liga starších žáků - divize III A | AC Sparta Praha Florbal BLUE | 3 | 3 | 70,00 | 7 | 3.0 |
| 2013/2014 | Liga starších žáků - divize III A | AC Sparta Praha Florbal BLACK | 33 | 31 | 496,57 | 65 | 3.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Liga starších žáků - divize III divize A | AC Sparta Praha Florbal C | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Liga starších žáků - divize III divize A | AC Sparta Praha Florbal B | 6 | 6 | 140,00 | 14 | 3.0 |
| 2012/2013 | Liga starších žáků - divize III divize A | AC Sparta Praha Florbal C | 7 | 1 | 30,00 | 2 | 2.0 |