
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Kanonýři Kladno B | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Divize skupina A | FbC Barracudas Slaný | 4 | 3 | 180,88 | 13 | 4.3 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 1. kolo | FbC Barracudas Slaný | 3 | 2 | 90,00 | 4 | 2.7 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 4. kolo | FbC Barracudas Slaný | 1 | 1 | 59,53 | 4 | 4.0 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 5. kolo | FbC Barracudas Slaný | 1 | 1 | 59,23 | 7 | 7.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | Kanonýři Kladno | 7 | 2 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 24 | 3 | 94,22 | 20 | 12.7 |
| 2025/2026 | Národní liga skupina západ | T.B.C. Králův Dvůr | 8 | 5 | 265,60 | 32 | 7.2 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 2 | 1 | 63,83 | 7 | 6.6 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 67,55 | 5 | 4.4 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 30,97 | 11 | 21.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-off | Kanonýři Kladno | 3 | 1 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 26 | 9 | 308,82 | 48 | 9.3 |
| 2024/2025 | PH a SČ přebor mužů skupina B | Kanonýři Kladno B | 4 | 3 | 107,22 | 6 | 2.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 3 | 2 | 100,00 | 5 | 3.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,00 | 14 | 14.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 14 | 9 | 450,93 | 21 | 2.8 |
| 2023/2024 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 24 | 12 | 651,44 | 46 | 4.2 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 3 | 3 | 180,00 | 18 | 6.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga baráž LSL | Kanonýři Kladno | 5 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 14 | 1 | 5,02 | 0 | 0.0 |
| 2022/2023 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 22 | 8 | 326,74 | 30 | 5.5 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů play-off o vítěze 1. ligy | Kanonýři Kladno | 3 | 3 | 173,24 | 18 | 6.2 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 2 | 2 | 93,50 | 6 | 3.9 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 8 | 7 | 423,24 | 27 | 3.8 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů CE liga | Kanonýři Kladno | 14 | 14 | 807,22 | 78 | 5.8 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 40,00 | 4 | 6.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 1. liga mužů play-off | Kanonýři Kladno | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | Kanonýři Kladno | 10 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 7 | 7 | 438,40 | 34 | 4.7 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 6 | 6 | 362,98 | 14 | 2.3 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů CE liga | Kanonýři Kladno | 22 | 21 | 1 207,09 | 116 | 5.8 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 20,00 | 3 | 9.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 5 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2020/2021 | 1. liga dorostenců skupina A | Kanonýři Kladno | 2 | 1 | 44,98 | 5 | 5.0 |
| 2020/2021 | 3. liga juniorů - skupina 3 A | Kanonýři Kladno černí | 2 | 1 | 36,00 | 10 | 10.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů play-off o titul | Kanonýři Kladno | 4 | 1 | 3,83 | 1 | 15.7 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Kanonýři Kladno | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů 1. liga západ | Kanonýři Kladno | 9 | 6 | 209,22 | 16 | 4.6 |
| 2019/2020 | 1. liga dorostenců skupina A | Kanonýři Kladno modří | 20 | 13 | 537,37 | 39 | 3.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců skupina B | Kanonýři Kladno | 20 | 12 | 538,00 | 67 | 5.6 |
| 2018/2019 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno | 36 | 20 | 324,52 | 60 | 4.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | PH+SČ liga dorostenců skupina A | Kanonýři Kladno B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců skupina B | Kanonýři Kladno | 4 | 4 | 135,00 | 57 | 19.0 |
| 2017/2018 | PH+SČ liga dorostenců skupina A | Kanonýři Kladno B | 12 | 11 | 257,05 | 24 | 3.4 |
| 2017/2018 | Liga starších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno | 32 | 32 | 592,14 | 64 | 2.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno - bílí | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | Kanonýři Kladno - bílí | 21 | 6 | 120,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno - bílí | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno - modří | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno B | 3 | 2 | 18,15 | 4 | 6.6 |
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno C | 30 | 26 | 480,11 | 63 | 3.9 |
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno - modří | 6 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno - bílí | 22 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2015/2016 | Liga mladších žáků - skupina 3 A | FBC Kanonýři Kladno | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Soutěž mladších žáků - skupina 3 A | FBC Kladno modří | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |