
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2016/2017 | itelligence Bulldogs Brno Black | 20 | 0 |
| 2017/2018 | itelligence Bulldogs Brno Black | 16 | 0 |
| 2017/2018 | itelligence Bulldogs Brno Orange | 11 | 0 |
| 2018/2019 | Bulldogs Brno Black | 8 | 0 |
| 2018/2019 | Bulldogs Brno Orange | 20 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | HDT.cz Florbal Vary Bohemians | 10 | 8 | 416,18 | 38 | 5.5 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | HDT.cz Florbal Vary Bohemians | 23 | 13 | 715,91 | 65 | 5.4 |
| 2025/2026 | 1. liga mužů play-off | ASK Orka Stará Boleslav | 4 | 4 | 239,67 | 13 | 3.3 |
| 2025/2026 | 1. liga mužů základní část | ASK Orka Stará Boleslav | 8 | 8 | 476,53 | 31 | 3.9 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Florbal Vary | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | Florbal Vary | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | Florbal Vary | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | Florbal Vary | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | Florbal Vary | 1 | 1 | 69,92 | 5 | 4.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-off | FbŠ Bohemians | 10 | 7 | 297,17 | 29 | 5.9 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | FbŠ Bohemians | 25 | 16 | 914,23 | 79 | 5.2 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 3 | 2 | 122,37 | 9 | 4.4 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 2 | 2 | 94,48 | 4 | 2.5 |
| 2024/2025 | CE soutěž juniorů CE liga | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 13 | 11 | 655,83 | 54 | 4.9 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FbŠ Bohemians | 3 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 8. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 9. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 10. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 70,00 | 3 | 2.6 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | FbŠ Bohemians | 2 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 5 | 5 | 276,05 | 13 | 2.8 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 4 | 4 | 219,00 | 15 | 4.1 |
| 2023/2024 | CE soutěž juniorů CE liga | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 21 | 20 | 1 198,23 | 107 | 5.4 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FbŠ Bohemians | 1 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 6 | 6 | 319,75 | 35 | 6.6 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 5 | 5 | 280,00 | 23 | 4.9 |
| 2022/2023 | CE soutěž juniorů CE liga | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 22 | 19 | 1 084,05 | 125 | 6.9 |
| 2022/2023 | 1. liga dorostenců play-off | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 4 | 2 | 89,50 | 6 | 3.0 |
| 2022/2023 | 1. liga dorostenců skupina A | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 1 | 1 | 44,02 | 6 | 6.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů play-off o vítěze 1. ligy | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 10 | 10 | 576,65 | 72 | 7.5 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 4 | 4 | 234,00 | 25 | 6.4 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 8 | 5 | 196,22 | 19 | 5.8 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina A | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 20 | 14 | 760,62 | 60 | 4.7 |
| 2021/2022 | 1. liga dorostenců play-off | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 6 | 1 | 13,00 | 1 | 3.5 |
| 2021/2022 | 1. liga dorostenců skupina B | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | 8 | 5 | 222,60 | 16 | 3.2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | 2. liga dorostenců - skupina 6 | Bulldogs Brno U15 | 1 | 1 | 39,00 | 3 | 3.0 |
| 2020/2021 | Liga starších žáků - skupina 6 | Bulldogs Brno | 4 | 2 | 72,00 | 6 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | 1. liga dorostenců skupina E | FBC Přerov | 4 | 3 | 135,00 | 25 | 8.3 |
| 2019/2020 | 2. liga dorostenců - skupina 7 A | FBC Přerov B | 12 | 7 | 252,00 | 41 | 5.9 |
| 2019/2020 | Olomoucká liga starších žáků | FBC Přerov | 15 | 15 | 540,00 | 52 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Jihomoravská liga mladších žáků skupina B | Bulldogs Brno Black | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | Jihomoravská liga mladších žáků skupina B | Bulldogs Brno Orange | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Jihomoravská liga starších žáků | Bulldogs Brno | 8 | 4 | 144,00 | 8 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Jihomoravská liga mladších žáků skupina B | itelligence Bulldogs Brno Black | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Jihomoravská liga mladších žáků skupina B | itelligence Bulldogs Brno Orange | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | Jihomoravská liga starších žáků | itelligence Bulldogs Brno Black | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | Jihomoravský přebor starších žáků | Bulldogs Brno Orange B | 1 | 1 | 36,00 | 6 | 6.0 |
| 2017/2018 | Jihomoravská liga starších žáků | itelligence Bulldogs Brno Black | 8 | 5 | 149,75 | 17 | 4.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Jihomoravská liga mladších žáků skupina B | itelligence Bulldogs Brno Black | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | Jihomoravská liga elévů (3+1) skupina B | itelligence Bulldogs Brno Black | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | Jihomoravská liga elévů (3+1) skupina B | itelligence Bulldogs Brno Orange | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Jihomoravská liga elévů (3+1) skupina A | FK Orel Telnice | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | Jihomoravská liga elévů (3+1) skupina A | FK Orel Telnice Orlíci | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Jihomoravská liga elévů (3+1) skupina A | FK Orel Telnice | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Jihomoravská liga elévů (3+1) skupina A | FK Orel Telnice | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | Liga přípravek - skupina 6 (3+1) A | FK Orel Telnice | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |