
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Kanonýři Kladno | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 5 | 4 | 218,93 | 26 | 7.1 |
| 2026/2027 | Pohár ČF mužů 2. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 58,92 | 5 | 5.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga play-off | Kanonýři Kladno | 7 | 7 | 393,62 | 48 | 7.3 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 26 | 26 | 1 452,92 | 146 | 6.0 |
| 2025/2026 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 1 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | PH a SČ přebor mužů skupina B | Kanonýři Kladno B | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-off | Kanonýři Kladno | 3 | 3 | 159,00 | 15 | 5.7 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | Kanonýři Kladno | 26 | 24 | 1 224,08 | 109 | 5.3 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | Kanonýři Kladno | 3 | 2 | 80,00 | 3 | 2.3 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Livesport Superliga baráž LSL | SOKOLI Pardubice | 4 | 2 | 118,02 | 3 | 1.5 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga play-down | SOKOLI Pardubice | 12 | 9 | 538,93 | 38 | 4.2 |
| 2023/2024 | Livesport Superliga základní část | SOKOLI Pardubice | 26 | 17 | 873,36 | 109 | 7.5 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | SOKOL Pardubice | 3 | 2 | 90,48 | 6 | 4.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 1 | 30,75 | 3 | 5.9 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Livesport Superliga play-down | SOKOLI Pardubice | 7 | 3 | 129,38 | 14 | 6.5 |
| 2022/2023 | Livesport Superliga základní část | SOKOLI Pardubice | 24 | 17 | 943,54 | 113 | 7.2 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | SOKOL Pardubice | 2 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | SOKOL Pardubice | 2 | 1 | 60,00 | 2 | 2.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Livesport Superliga baráž LSL | SOKOLI Pardubice | 5 | 2 | 119,17 | 11 | 5.5 |
| 2021/2022 | Livesport Superliga play-down | SOKOLI Pardubice | 11 | 11 | 675,85 | 49 | 4.4 |
| 2021/2022 | Livesport Superliga základní část | SOKOLI Pardubice | 24 | 21 | 1 086,93 | 135 | 7.5 |
| 2021/2022 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | Livesport Superliga základní část | SOKOLI Pardubice | 25 | 23 | 1 283,97 | 148 | 6.9 |
| 2020/2021 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | SOKOL Pardubice | 2 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Superliga florbalu play-down | Sokoli Pardubice | 2 | 2 | 122,02 | 15 | 7.4 |
| 2019/2020 | Superliga florbalu základní část | Sokoli Pardubice | 26 | 20 | 900,08 | 120 | 8.0 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | Sokoli Pardubice | 2 | 2 | 120,00 | 3 | 1.5 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů KB liga | Sokoli Pardubice | 3 | 3 | 160,00 | 15 | 5.6 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 2. kolo | SOKOL Pardubice | 3 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| 2019/2020 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | Tipsport Superliga play-down | Sokol Pardubice | 4 | 3 | 180,00 | 10 | 3.3 |
| 2018/2019 | Tipsport Superliga základní část | Sokol Pardubice | 23 | 16 | 950,28 | 105 | 6.6 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o 3. místo | Sokol Pardubice | 4 | 4 | 240,00 | 18 | 4.5 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o titul | Sokol Pardubice | 3 | 3 | 180,00 | 16 | 5.3 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina A | Sokol Pardubice | 6 | 6 | 363,67 | 31 | 5.1 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina C | Sokol Pardubice | 6 | 6 | 365,00 | 28 | 4.6 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 2. kolo | SOKOL Pardubice | 3 | 2 | 89,02 | 8 | 5.4 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 8. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 1 | 70,00 | 10 | 8.6 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 9. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| 2018/2019 | Pohár České pojišťovny 10. kolo | SOKOL Pardubice | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | KB liga juniorů play-off B | Sokol Pardubice | 4 | 4 | 243,93 | 21 | 5.2 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů play-off A | Sokol Pardubice | 7 | 7 | 430,00 | 32 | 4.5 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina B | Sokol Pardubice | 16 | 12 | 541,31 | 58 | 6.4 |
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina E | Sokol Pardubice | 4 | 3 | 180,00 | 16 | 5.3 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců play-off | Sokol Pardubice | 2 | 2 | 90,00 | 6 | 3.0 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina F | Sokol Pardubice | 3 | 2 | 90,00 | 11 | 5.5 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců skupina C | Sokol Pardubice | 10 | 6 | 250,97 | 10 | 1.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | G2 liga juniorů základní část | Sokol Pardubice | 3 | 1 | 20,00 | 4 | 12.0 |
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina F | Sokol Pardubice | 3 | 2 | 60,03 | 8 | 6.0 |
| 2016/2017 | 1. liga dorostenců skupina C | Sokol Pardubice | 14 | 8 | 345,00 | 21 | 2.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | 1. liga dorostenců play-off | Sokol Pardubice | 2 | 1 | 45,00 | 5 | 5.0 |
| 2015/2016 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina B | Sokol Pardubice | 3 | 2 | 90,00 | 12 | 6.0 |
| 2015/2016 | 1. liga dorostenců skupina C | Sokol Pardubice | 15 | 8 | 359,63 | 22 | 2.8 |
| 2015/2016 | 2. liga dorostenců - skupina 4 B | Sokol Pardubice B | 8 | 5 | 225,00 | 25 | 5.0 |
| 2015/2016 | Liga starších žáků - skupina 4 A | Sokol Pardubice | 3 | 2 | 35,00 | 9 | 7.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Královéhradecká liga starších žáků A | FBC Hradec Králové | 26 | 26 | 936,00 | 92 | 3.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Liga mladších žáků - divize IV B | FBC Hradec Králové | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | Královéhradecká liga starších žáků A | FBC Hradec Králové | 13 | 12 | 423,00 | 32 | 2.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Královéhradecká liga mladších žáků A | FBC Hradec Králové | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | Královéhradecká liga starších žáků A | FBC Hradec Králové | 6 | 4 | 144,00 | 19 | 4.8 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | Liga elévů - divize IV B | FBC Hradec Králové | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | Liga elévů - divize IV B | FBC Hradec Králové | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 |