
brankář
Každý sloupec odpovídá jednomu záznamu sezony a týmu ve vybrané fázi. Chybějící údaje značí —.
| Sezona | Tým | Zápasy | Body |
|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Torpedo Havířov B | 1 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 | Livesport Superliga baráž LSL | Torpedo Havířov | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | Livesport Superliga základní část | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 15 | 5 | 274,00 | 26 | 5.7 |
| 2025/2026 | 1. liga mužů play-off | Torpedo Havířov | 11 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2025/2026 | 1. liga mužů základní část | Torpedo Havířov | 7 | 3 | 177,20 | 11 | 3.7 |
| 2025/2026 | Regionální liga mužů - skupina 7 | Torpedo Havířov B | 1 | 1 | 45,00 | 11 | 11.0 |
| 2025/2026 | Moravskoslezská soutěž mužů | Torpedo Havířov C - Šumbark | 2 | 2 | 72,00 | 9 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 | Livesport Superliga play-down | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 4 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2024/2025 | Livesport Superliga základní část | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 26 | 5 | 182,17 | 31 | 10.2 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 5. kolo | FBC OSTRAVA | 1 | 1 | 60,00 | 3 | 3.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 6. kolo | FBC OSTRAVA | 1 | 1 | 60,00 | 5 | 5.0 |
| 2024/2025 | Pohár Českého florbalu 7. kolo | FBC OSTRAVA | 1 | 1 | 58,58 | 4 | 4.1 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | Národní liga baráž NL | TJ Slovan Havířov | 3 | 3 | 180,00 | 12 | 4.0 |
| 2023/2024 | Národní liga play-down východ | TJ Slovan Havířov | 4 | 4 | 250,00 | 19 | 4.6 |
| 2023/2024 | Národní liga skupina východ | TJ Slovan Havířov | 22 | 20 | 1 199,81 | 103 | 5.2 |
| 2023/2024 | Moravskoslezský přebor mužů | TJ Slovan Havířov C | 2 | 2 | 72,00 | 2 | 1.0 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 1. kolo | TJ Slovan Havířov | 2 | 1 | 45,00 | 1 | 1.3 |
| 2023/2024 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | TJ Slovan Havířov | 1 | 1 | 60,00 | 4 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/2023 | Národní liga play-off východ | TJ Slovan Havířov | 5 | 5 | 313,13 | 19 | 3.6 |
| 2022/2023 | Národní liga skupina východ | TJ Slovan Havířov | 21 | 18 | 951,81 | 79 | 5.0 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 4. kolo | TJ Slovan Havířov | 2 | 2 | 120,00 | 3 | 1.5 |
| 2022/2023 | Pohár Českého florbalu 3. kolo | TJ Slovan Havířov | 2 | 2 | 120,00 | 3 | 1.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | Moravskoslezská liga mužů | TJ Slovan Havířov B | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 | 1. liga mužů play-down | TJ Slovan Havířov | 7 | 7 | 377,39 | 28 | 4.5 |
| 2021/2022 | 1. liga mužů základní část | TJ Slovan Havířov | 16 | 12 | 559,01 | 82 | 8.8 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FAT PIPE TJ Slovan Havířov | 2 | 2 | 75,58 | 7 | 5.6 |
| 2021/2022 | CE soutěž juniorů 1. liga skupina B | FAT PIPE TJ Slovan Havířov | 11 | 8 | 444,10 | 33 | 4.5 |
| 2021/2022 | Moravskoslezská liga mužů | TJ Slovan Havířov B | 1 | 1 | 39,00 | 6 | 6.0 |
| 2021/2022 | Moravskoslezská soutěž mužů | TJ Slovan Havířov C Králikáři | 2 | 2 | 72,00 | 8 | 4.0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FBC ČPP OSTRAVA | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FBC ČPP OSTRAVA | 7 | 6 | 321,00 | 21 | 3.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FBC ČPP OSTRAVA | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů 1. liga východ | FBC ČPP OSTRAVA | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/2020 | Superliga florbalu základní část | FBC ČPP OSTRAVA | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů play-off o titul | FBC ČPP OSTRAVA | 1 | 1 | 60,82 | 5 | 4.9 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů Kvalifikace | FBC ČPP OSTRAVA | 5 | 5 | 260,00 | 26 | 6.0 |
| 2019/2020 | CE soutěž juniorů 1. liga východ | FBC ČPP OSTRAVA | 18 | 15 | 739,82 | 73 | 5.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o 3. místo | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů play-off o titul | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 4 | 1 | 38,02 | 4 | 6.3 |
| 2018/2019 | KB liga juniorů skupina A | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 5 | 2 | 28,65 | 4 | 8.4 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců play-off | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 4 | 3 | 105,00 | 10 | 4.3 |
| 2018/2019 | 1. liga dorostenců skupina D | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 18 | 12 | 480,80 | 42 | 3.9 |
| 2018/2019 | 2. liga juniorů - skupina 7 | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B | 14 | 14 | 463,17 | 40 | 3.9 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina A | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/2018 | KB liga juniorů skupina A | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 2 | 0 | 0,00 | 0 | 0.0 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců osmifinálová skupina F | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 2 | 2 | 66,85 | 7 | 4.7 |
| 2017/2018 | 1. liga dorostenců skupina D | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 8 | 6 | 229,52 | 24 | 4.7 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 | Moravskoslezská liga dorostenců | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 2 | 2 | 41,55 | 1 | 0.9 |
| 2016/2017 | Moravskoslezská liga starších žáků | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 9 | 5 | 174,00 | 3 | 0.6 |
| 2016/2017 | Moravskoslezský přebor starších žáků skupina B | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 8 | 5 | 158,50 | 6 | 1.4 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | Čistá konta | Minuty | Obdržené góly | Průměr gólů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 | Moravskoslezská liga starších žáků | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 2 | 1 | 24,00 | 3 | 4.5 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/2015 | Moravskoslezská liga mladších žáků | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 | MS liga mladších žáků | FBC ČPP Software Ostrava | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 | MS liga elévů | FBC ČPP Remedicum Ostrava | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 | MS liga mladších žáků | FBC ČPP Remedicum Ostrava černí | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 | MS liga mladších žáků | FBC ČPP Remedicum Ostrava bílí | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 | MS liga elévů | FBC ČPP Remedicum Ostrava | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/2011 | MS liga elévů | FBC Remedicum Ostrava žlutí | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 | MS liga elévů | FBC Remedicum Ostrava modří | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sezóna | Soutěž / fáze | Tým | Z | G | A | Body | TM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/2010 | MS liga elévů | FBC BiX Ostrava B | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2009/2010 | Liga přípravek - divize VII | FBC BiX Ostrava | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |